SEO

Heriflex - Wyroby z poliuretanu

Heriflex - Wyroby z poliuretanu Heriflex jest firmą, która przetwarza poliuretany od 1993 roku. Łącząca w sobie wiedzę oraz doświadczenie nabyte podczas długoletniej pracy związanej z przetwórstwem poliuretanów. Główna część produkcji obejmuje poliuretany lane oraz pianki poliuretanowe (miękkie oraz sztywne). Surowce poliolowe i izocyjanianowe pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Jest to gwarancją otrzymywania tworzywa o wysokiej jakości oraz możliwości dostosowania jego parametrów pod odpowiedniego klienta. Zakres twardości oferowanych przez firmę Heriflex obejmuje: poliuretany 15°Sh

Szczegóły strony heriflex.com:

Podlinkuj stronę heriflex.com:

Heriflex - Wyroby z poliuretanu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wynajem szorowarki »

  Każde współczesne przedsiębiorstwo korzysta z usług firm specjalizujących się w sprzątaniu. Nasze usługi głównie opierają się na wynajmie nowoczesnego sprzętu sprzątającego, przy pomocy którego uporządkowanie ogromnych powierzchni magazynów czy hal produkcyjnych skrócić można do minimum przy zagwarantowaniu wymaganych efektów. Urządzenia czyszczące proponowane w naszej ofercie można wynajmować w terminie dogodnym dla każdego klienta, który zdecyduje się skorzystać z naszych usług. Każdy nasz klient przechodzi krótkie szkolenie, w czasie którego zdobywa wiedzę na temat działania wynajmowanego sprzętu jak również zastosowania wymaganych środków myjących. Wszystkie urządzenia czyszczące są sprawne techniczne a dzięki naszej ofercie każdy ma możliwość wynająć urządzenia zgodne z potrzebami i wymaganiami. Polecamy do wypożyczenia maszyny czyszczące prowadzone ręcznie albo z siedzeniem, szorowarki jednotarczowe a nawet zamiatarki spalinowe. Aby zwiększyć atrakcyjność proponowanej usługi oferujemy pokrycie kosztów transportu a cena uzależniona jest okresu czasu na jaki zostały wynajęte nasze urządzenia.

  Termin dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregatory Hydrauliczne »

  Interhandler jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która zajmuje się dystrybucją i sprzedażą wszelakich maszyn niezbędnych na budowach, są to między innymi koparki, ciągniki, wozidła, maszyny kruszące i podobne. Nasza firma jest wysoce wyspecjalizowaną w swojej dziedzinie marką działającą już od 1989 roku na rynku, które działa niezwykle prężnie i jest jedną z najbardziej znaczących tego typu spółek. Dlatego dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie »

  Usługi w zakresie sprzedaży, produkcji, projektowania oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe o dowolnej długości skoku. Prowadzimy sprzedaż siłowników teleskopowych stosowanych w różnego rodzaju maszynach. Budujemy i serwisujemy zasilacze hydrauliczne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Okuwamy . W naszej ofercie znajdują się ponadto: pompy hydrauliczne, silniki, zawory, rozdzielacze, elementy złączne, szybkozłącza, manometry i inne elementy układów hydrauliki siłowej.

  Termin dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Myjki Karcher Wrocław »

  Karcher to firma znana z produkcji systemów i sprzętu do czyszczenia takich jak odkurzacze parowe, wytwornice pary oraz myjki. Zamiatarki akumulatorowe i sprzęt czyszczący tej marki znajduje zastosowanie w firmach zajmujących się profesjonalnym czyszczeniem, jak i w wielkich firmach przemysłowo-handlowych. Ponadto Karcher dostarcza też systemy nawadniania i środki czyszczące dla gospodarstw domowych. Urządzenia Karchera są dużo bardziej wydajne oraz tańsze od swoich tradycyjnych konkurentów. Największy dystrybutor firmy Karcher we Wrocławiu to firma Compact, która posiada kompletny asortyment urządzeń sprzątających. Oferujemy między innymi: myjki wysokociśnieniowe, agregaty myjące, froterki, odśnieżarki, pompy ogrodowe, zamiatarki.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregaty pompowe do odwodnień »

  AgregatyPompowe.pl - agregaty pompowe do igłofiltrów,ogólnego odwadniania, pompy do igłofiltrów, szlamowe, pompy tłokowe. Zaprezentowano także membranowe pompy przeponowe, motopompy do szlamu. Zapraszamy do serwisu

  Termin dodania: 14 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zaginarki do blach »

  Firma Quinto funkcjonuje zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Swoją ofertę kierujemy do firm, które zajmują się przemysłem wydobywczym, przemysłem chemicznym, energetyką, wzbogacaniem kopalin, przemysłem metalowym oraz spożywczym. Tworzymy takie urządzenia, jak czujniki przepływu cieczy, filtry, pompy pneumatyczne a również automatyczne urządzenia gaszące. Tworzymy także konstrukcje stalowe: zbiorniki, rurociągi, systemy kontenerowe. Jesteśmy prężnie działającą firmą. Oferujemy produkty stworzone z najlepszej jakości budulców. Zdobyliśmy uznanie znacznej rzeszy klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasza strona internetowa: www.quinto.pl

  Termin dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pneumatyka »

  Jedną z najbardziej poszerzających się dziedzin mechaniki na polskim rynku jest pneumatyka. Przemysł pneumatyczny cały czas potrzebuje i szuka nowych specjalistów z tej dziedziny nauki. Jedna z najbardziej znanych firm zajmujących się kompleksową sprzedażą elementów z działów pneumatyka oraz automatyka przemysłowa jest przedsiębiorstwo airbest.pl. Warto odwiedzić stronę airbest.pl aby przekonać się jak szeroki wachlarz usług oferuje nam dana firma. zapoznanie się z ofertą ów przedsiębiorstwa może przynieść nie tylko rezultaty w postaci potrzebnych nam części mechanicznych np. elektrozawory lub smarownice powietrza ale także może przyczynić się do wyszukania pracy przez osoby bezrobotne znające się na automatyce oraz pneumatyce. Nie czekaj i już dziś odwiedź stronę airbest.pl aby zwiększyć swoją szansę na wyszukiwanie upragnionego stanowiska.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Traki taśmowe producent »

  Masz-Drew to rozwojowy producent maszyn do drewna działający na rynku ponad 20 lat. Szereg doświadczeń przyczynił się do tego, że firma zdobyła wielu klientów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Firma oferuje między innymi: traki taśmowe, ostrzałki, wielopiły, oszwarnice oraz wiele innych bardzo dobrej jakości maszyn. Firma Masz-Drew zapewnia gwarancję na na wszystkie produkty, jednakże rzadko się zdarza, aby klient był zmuszony z niej skorzystać, dlatego, że firma oferuję tylko najwyższej klasy maszyny.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szukacze »

  Biznes naszpowstał jako przedsiębiorstwo handlowo-usługowe w branży instrumentu produkowanego dla służb telekomunikacji i wszystkich tych, jakie montują i ochraniają złącza kablowe. Typowym artykułem dostarczanym za sprawą na rynek krajowy był przez długi czas kompetentny wyposażenie do diagnozie linii telefonicznych i żył kablowych, diagnozowania sieci telekomunikacyjnych dzięki zastosowaniu mikrotelefonów monterskich. Potem firma podjęła pozyskiwanie nowych rynków oraz rozpoczęła powiększać swoją propozycję handlową o prekursorskie produkty i usługi odróżnych dostawców z całego globu. Źródłowym kierunkiem adresowania obecnej oferty są dla nas jednostki powiązane z przeróżnego typu sieciami znajdującymi się pod ziemią oraz kablowych sieci oraz automatyki. Szczególne miejsce w firmowej propozycji zajmują systemy inspekcji telewizyjnej oraz fachowy osprzęt do tych systemów mających zastosowanie na sieciach wodociągowo-kanalizacyjnych. W tej specjalizacji dysponujemy znaczącą gamą produktów od wielu czołowych globalnych dostawców.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalacje biogazu »

  istnieje na polskim rynku od maja 1990 roku. Naszym domem jest Toruń, aczkolwiek zakres naszych działań nie ogranicza się tylko do jednego miasta. Nasza firma świadczy usługi budowlano – montażowe i instalacyjne, w głównej mierze związane z sieciami i instalacjami gazowymi średniego i niskiego ciśnienia i instalacjami biogazu.

  Biogaz to innowacyjne źródło ciepła. Powstaje on z konieczności zapewnienia bezpieczniejszego i zdrowszego środowiska naturalnego i może być wykorzystywany w naszych domach. Nasza firma propaguje ideę korzystania z alternatywnych źródeł energii i oferuje swoim Klientom nowoczesne instalacje pozyskiwania i przetwarzania biogazu.

  Biogaz jest produktem rewolucyjnym, który przemienia się z groźnej substancji w prąd i ciepło, niezbędne nam od wieków. Nasza firma oprócz zakładania systemów przekształcania biogazu, zajmuje się także świadczeniem usług związanych z dozorem, konserwacją i serwisowaniem urządzeń. Już od dzisiaj możliwa jest wspólna dbałość o nasze środowisko. Zachęcamy do współpracy.

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »