SEO

Heriflex - Wyroby z poliuretanu

Heriflex - Wyroby z poliuretanu Heriflex jest firmą, która przetwarza poliuretany od 1993 roku. Łącząca w sobie wiedzę oraz doświadczenie nabyte podczas długoletniej pracy związanej z przetwórstwem poliuretanów. Główna część produkcji obejmuje poliuretany lane oraz pianki poliuretanowe (miękkie oraz sztywne). Surowce poliolowe i izocyjanianowe pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Jest to gwarancją otrzymywania tworzywa o wysokiej jakości oraz możliwości dostosowania jego parametrów pod odpowiedniego klienta. Zakres twardości oferowanych przez firmę Heriflex obejmuje: poliuretany 15°Sh

Szczegóły strony heriflex.com:

Podlinkuj stronę heriflex.com:

Heriflex - Wyroby z poliuretanu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Maszyny do szycia - sklep »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się w głównej mierze sprzedażą urządzeń. Zaczynając od takich jak maszyny do szycia, urządzenia komputerowe przez hafciarki również urządzenia prasowalnicze.
  W Polsce działamy już przeszło dziesięć lat, a w między czasie oprócz sprzedaży maszyn szwalniczych nowych i używanych, zajęła się również dystrybucją innego rodzaju maszyn. W skład tych produktów wchodzą maszyny bardzo wybitnych marek i producentów takiego sprzętu, co zapewnia świetnej jakości oprzyrządowanie każdej pracowni szwalniczej.

  Termin dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregatory Hydrauliczne »

  Interhandler jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, która zajmuje się dystrybucją i sprzedażą wszelakich maszyn niezbędnych na budowach, są to między innymi koparki, ciągniki, wozidła, maszyny kruszące i podobne. Nasza firma jest wysoce wyspecjalizowaną w swojej dziedzinie marką działającą już od 1989 roku na rynku, które działa niezwykle prężnie i jest jedną z najbardziej znaczących tego typu spółek. Dlatego dla wszystkich osób, które chcą skorzystać z naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Niniejsza strona, jaka jest dostępna pod adresem wandalex.pl jest witryną grupy wandalex, jaka zamyka w swoich szeregach nieco jednostek zajmujących się wytwórczością, dystrybucją i serwisowaniem wózków widłowych, które są nadzwyczaj użytecznymi urządzeniami. Stosuje się je w wielu różnorodnych miejscach, w których zwłaszcza mamy do wykonywania z ciągłym przemieszczaniem się towaru w nieco dużych ilościach. Pozwala to na znacznie szybsze transportowanie go w obrębie również sklepu jak i magazynu i o wiele ułatwia pracę, która nie mogłaby być przeprowadzona przez człowieka w tak szybkim czasie. Stąd również każdego, jaki posiada duży sklep, firmę lub też takową reprezentuje w tej kwestii zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajduje się sporo interesujących wiadomości na temat wózków oraz tego co dokładnie ma do zaoferowania grupa Wandalex. A jest to nadzwyczaj interesująca oferta. Zapraszamy!

  Termin dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki widłowe »

  Nie wolno wyimaginować sobie pracy w miejscu takim jak skład czy też spory sklep bez wyekwipowania go w stosowny ekwipunek ułatwiający zadanie oraz pracę z towarem. Faktycznie każda hurtownia lub magazyn będą potrzebowały właściwego wyposażenia, jakie pozwoli pracownikom na sprawne przemieszanie się z towarem, iżby w następnej kolejności móc administrować nim dalej. Na niniejszej stronie dowiesz się wszystkiego odnośnie wózków oraz poznasz nader dobrą ofertą, jaką powinny być zaciekawione nie jedno przedsiębiorstwo z typu wyżej wymienionych. Każdy posiadacz lub również odmienny przedstawiciel tamtej organizacji powinien nader poważne wziąć pod uwagę ofertę, która jest przedstawiana na łamach serwisu wozkidoosan.pl, jako że jest to jedyne miejsce, gdzie może być ona aż tak atrakcyjna. Zapraszamy zatem do nader szczegółowego przeanalizowania naszej oferty, która na pewno okaże się bardzo atrakcyjna!

  Termin dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Centrum Klima jest jednym z głównych producentów systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w Polsce. Spółka, mieszcząca się w podwarszawskim Wieruchowie, posiada jedną z największych linii produkcyjnych w Europie. Oprócz całych systemów wentylacyjnych Centrum Klima produkuje również części oraz akcesoria służące do ich montażu. 16 lat działalności pozwoliły na wypracowanie stabilnej pozycji zarówno na rynku w Polsce jak i całej Unii Europejskiej. Na stornie internetowej można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące działalności spółki jak również szczegóły dotyczące współpracy.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pneumo - Instal - Sprężarki, Pneumatyka, Wyposażenie warsztatów, Serwisów, Narzędzia ręczne i pneumatyczne »

  Pneumo - Instal - Sklep Pneumatyka - wszystko czego potrzebujesz: narzędzia pneumatyczne, sprężarki, filtry i reduktory sprężonego powietrza, osuszacze. Szybka wysyłka i konkurencyjne ceny.
  Sprężarki, Pneumatyka, Profesjonalne Narzędzia, Wyposażenie serwisów i warsztatów, internetowy sklep z narzędziami - narzędzia pneumatyczne, ręczne, elektronarzędzia, sprężarki tłokowe i śrubowe, spawarki, podnośniki

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Traki taśmowe producent »

  Masz-Drew to rozwojowy producent maszyn do drewna działający na rynku ponad 20 lat. Szereg doświadczeń przyczynił się do tego, że firma zdobyła wielu klientów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Firma oferuje między innymi: traki taśmowe, ostrzałki, wielopiły, oszwarnice oraz wiele innych bardzo dobrej jakości maszyn. Firma Masz-Drew zapewnia gwarancję na na wszystkie produkty, jednakże rzadko się zdarza, aby klient był zmuszony z niej skorzystać, dlatego, że firma oferuję tylko najwyższej klasy maszyny.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galomat »

  Sprzęt korzysta technikę zgrzewania folii termokurczliwej, która umożliwia na szybkie i dokładne zabezpieczenie butów o wszelkim układzie oraz rozmiarze.Zdolność produkcyjna narzędzia również mały koszt eksploatacji sprawiają, iż CleanStep toteż wybitne rozwiązanie w laboratoriach, warsztatach farmaceutycznych tudzież przemyśle spożywczym.CleanStep to innowacyjna technologia, jaka stanowi wydajną, ekonomiczną dodatkowo ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych ochraniaczy obuwia.

  Termin dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt biurowy - kopiarki »

  Aktualnie nowomodne biura wyposażone są w aparaty wielofunkcyjne, które stanowią połączenie takich przyrządów jak drukarka, czytnik, powielarka i fax. Strona urzadzeniawielofunkcyjne.eu mieści wiadomości w kwestii wariantów urządzeń wielofunkcyjnych, cech jak również dostępności. Wyszukasz tutaj wiadomości o tym jakie są różnice między poszczególnymi modelami przyrządów wielofunkcyjnych, jakie są jego pozytywy, na co zwracać wyjątkową uwagę w trakcie zakupu, dlaczego warto mieć taki aparat jak również komu się najbardziej przydaje. Przytoczyliśmy także skonfrontowanie laserowych i atramentowych rozwiązań z uwględnieniem ich wad i zalet.

  Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Tylko w naszej firmie szeroki wybór urządzeń i atrakcyjna oferta cenowa. Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, które wykorzystująenergię zgromadzoną w naturalnym otoczeniu domu. Nasza firma, czerpiąc z innowacyjnych odkryć w zakresie systemów grzewczych i klimatyzujących, proponuje swoim Klientom wysokiej klasy urządzenia, zgodne z polityką proekologiczną.

  Pompa ciepła, w zależności od rodzaju, odzyskuje ciepło z wód gruntowych lub powietrza i przemienia je w energię, niezbędną w procesie ogrzewania wody użytkowej. W ten sposób, woda z której wszyscy korzystamy, zostaje ogrzana naturalnie, nie generując szkód w środowisku naturalnym i redukując opłaty na ogrzanie mieszkania.

  Oprócz właściwości grzewczych, pompy ciepła posiadają także właściwości klimatyzujące. Są zatem doskonałym urządzeniem, zarówno w lato, jak i w porze zimowej. Charakteryzują się cichym trybem pracy i mają wbudowane nowoczesne systemy sterowania, co sprawia, że są bardzo łatwe w obsłudze i eksploatacji.

  Sprzedawane przez naszą firmę urządzenia są poddawane wielu testom, zanim trafią do domów naszych Klientów. Dbamy o wysoki standard naszych usług i cenimy sobie jedynie sprawdzone rozwiązania grzewcze. Pompy ciepła to gwarancja wysokiej wydajności energetycznej i pratycznej obsługi.

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »