SEO

Heriflex - Wyroby z poliuretanu

Heriflex - Wyroby z poliuretanu Heriflex jest firmą, która przetwarza poliuretany od 1993 roku. Łącząca w sobie wiedzę oraz doświadczenie nabyte podczas długoletniej pracy związanej z przetwórstwem poliuretanów. Główna część produkcji obejmuje poliuretany lane oraz pianki poliuretanowe (miękkie oraz sztywne). Surowce poliolowe i izocyjanianowe pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Jest to gwarancją otrzymywania tworzywa o wysokiej jakości oraz możliwości dostosowania jego parametrów pod odpowiedniego klienta. Zakres twardości oferowanych przez firmę Heriflex obejmuje: poliuretany 15°Sh

Szczegóły strony heriflex.com:

Podlinkuj stronę heriflex.com:

Heriflex - Wyroby z poliuretanu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pneumatyka siłowa »

  Pneumatyka siłowa oferowana przez naszą firmę to szereg napędów pneumatycznych wraz z akcesoriami. Prowadzimy sprzedaż siłowników oraz ich produkcję. Ponadto kompleksowo regenerujemy siłowniki pneumatyczne. Regeneracja siłowników pneumatycznych wszystkich typów dostępnych na rynku krajowym. Fachowa regeneracja siłowników pneumatycznych to czyszczenie i wymiana komponentów testowanie siłowników pneumatycznych pod względem nieszczelności. Polecamy !

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wentylacja »

  Centrum Klima jest jednym z głównych producentów systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w Polsce. Spółka, mieszcząca się w podwarszawskim Wieruchowie, posiada jedną z największych linii produkcyjnych w Europie. Oprócz całych systemów wentylacyjnych Centrum Klima produkuje również części oraz akcesoria służące do ich montażu. 16 lat działalności pozwoliły na wypracowanie stabilnej pozycji zarówno na rynku w Polsce jak i całej Unii Europejskiej. Na stornie internetowej można znaleźć wszystkie niezbędne informacje dotyczące działalności spółki jak również szczegóły dotyczące współpracy.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Traki taśmowe producent »

  Masz-Drew to rozwojowy producent maszyn do drewna działający na rynku ponad 20 lat. Szereg doświadczeń przyczynił się do tego, że firma zdobyła wielu klientów zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Firma oferuje między innymi: traki taśmowe, ostrzałki, wielopiły, oszwarnice oraz wiele innych bardzo dobrej jakości maszyn. Firma Masz-Drew zapewnia gwarancję na na wszystkie produkty, jednakże rzadko się zdarza, aby klient był zmuszony z niej skorzystać, dlatego, że firma oferuję tylko najwyższej klasy maszyny.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespoły chlodzenia maszyn - Biuro Usług Techniczno- Handlowych Jan Hlebowicz »

  Na łamach tego katalogu, prezentujemy Państwu usługi, jakie świadczy Biuro Usług Techniczno-Handlowych, należące do mgr inż. Jana Hlebowicza.
  Naszym klientom proponujemy następujące usługi związane z chłodnicami:
  - projektowanie chłodnic oleju, wody, powietrza,
  - opracowanie kompletnych zespołów chłodzenia,
  - obliczenia cieplne układów chłodzenia.
  Dodatkowo, gwarantujemy dowóz zakupionego u nas produktu.
  Wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm to cechy, które wyróżniają naszą firmą spośród innych. Serdecznie zapraszamy!

  Termin dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Galomat »

  Sprzęt korzysta technikę zgrzewania folii termokurczliwej, która umożliwia na szybkie i dokładne zabezpieczenie butów o wszelkim układzie oraz rozmiarze.Zdolność produkcyjna narzędzia również mały koszt eksploatacji sprawiają, iż CleanStep toteż wybitne rozwiązanie w laboratoriach, warsztatach farmaceutycznych tudzież przemyśle spożywczym.CleanStep to innowacyjna technologia, jaka stanowi wydajną, ekonomiczną dodatkowo ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych ochraniaczy obuwia.

  Termin dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Platforma dla niepełnosprawnych »

  Nie wiesz, czym są arcondzwigi.pl? Arcondzwigi.pl to platformy dla niepełnosprawnych, windy dla niepełnosprawnych, platformy schodowe a także schodołazy dla niepełnosprawnych. Arcondzwigi.pl proponuje platformy schodowe prostoliniowe, krzywoliniowe, łuk wewnętrzny a także łuk zewnętrzny. Schodołaz porusza się wzdłuż biegu schodów z przymocowanym na sobie wózkiem z osobą niepełnosprawną. Schodołaz wymaga przeszkolonej obsługi. Arcondzwigi.pl trudni się też projektowaniem wind dla niepełnosprawnych, platform dla niepełnosprawnych jak również dystrybucją oraz montażem urządzeń dźwigowych dla osób niepełnosprawnych. Arcondzwigi.pl istnieje na rynku już od 1994 roku. Arcondzwigi.pl to najznakomitszy wybór na rynku. Firma ta oferuje swoje usługi w obrębie całego kraju.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozrzutniki obornika »

  Nasza firma Firma, , AGRO-INSTAL” została utworzona w listopadzie 2002 roku i od samego początku utworzenia skupia się na dostarczaniu profesjonalnych usług związanych z obsługą ferm mlecznych. W naszej ofercie znajdziecie produkty takie jak ROBOTY UDOJOWE GALAXY, hale udojowe, dojarki rurociągowe i bańkowe, schładzalniki do mleka, stacje żywienia krów, stacje odpajania cieląt oraz sytemy zarządzania stadem renomowanych światowych producentów ; głównie Alima-Bis i DeLaval. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą kompletną ofertą na naszej stronie firmowej!

  Termin dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domowy sprzęt AGD »

  W dzisiejszych czasach sprzęty gospodarstwa domowego muszą mieć adekwatny wygląd ze względu na narastające wymagania estetyczne współczesnych użytkowników. Na stronach witryny lodowkidozabudowy.com ujęty został aspekt nie tylko wizualny ale również użytkowy tych aparatów. Zainteresowani nabytkiem chłodziarki pod zabudowę znajdą tu przedstawienie funkcji, jakimi dysponują nowomodne urządzenia, a pośród nich funkcje podtrzymywania stałej temperatury, samoczynnego odmrażania, szybkiego zamrażania, powłoki antybakteryjne oraz wiele innych. Co więcej opisaliśmy coraz popularniejsze ostatnimi czasy chłodziarko-zamrażarki.

  Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt biurowy - kopiarki »

  Aktualnie nowomodne biura wyposażone są w aparaty wielofunkcyjne, które stanowią połączenie takich przyrządów jak drukarka, czytnik, powielarka i fax. Strona urzadzeniawielofunkcyjne.eu mieści wiadomości w kwestii wariantów urządzeń wielofunkcyjnych, cech jak również dostępności. Wyszukasz tutaj wiadomości o tym jakie są różnice między poszczególnymi modelami przyrządów wielofunkcyjnych, jakie są jego pozytywy, na co zwracać wyjątkową uwagę w trakcie zakupu, dlaczego warto mieć taki aparat jak również komu się najbardziej przydaje. Przytoczyliśmy także skonfrontowanie laserowych i atramentowych rozwiązań z uwględnieniem ich wad i zalet.

  Termin dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centralne smarowanie »

  Kliny ustawcze i poziomujące, osłony i lampy do obrabiarek, pompy centralnego smarowania to tylko fragment obfitej oferty Multimasz. Zakład zapewnia lampy halogenowe i wiele innych podzespołów elektrycznych. Ema-Dessau i Heid to kooperanci przedsiębiorstwa. Zapewniane są wszelkie ich części wymienne. Poza salonem tradycyjnym zakład oferuje też salon urządzeń używanych. W komisie dostać można frezarki i tokarki.

  Termin dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »