SEO

Strony związane z hasłem 'windykacja':

 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię kancelarialenarczyk.pl jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Termin dodania: 09 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr długów i dłużników »

  Fajna budowa strony, szybkie działanie i przyjemność surfowania po niej. To wszystko to zalety strony www, której dziedziną przewodnią jest windykacja. Jeśli wkładasz własne pieniądze w nieważne jaki biznes, właściwie cały czas masz ochotę posiadać odpowiednią stopę zarobku, pewien pułap na podstawie którego Twoje funkcjonowanie będzie w jakiś sposób zagwarantowane, zapewnione. Powinieneś do tego celu skorzystać najczęściej z firm zewnętrznych mogą umożliwić Ci skuteczne, bezproblemowe ściąganie długów. Na tej witrynie znajdziesz najważniejsze i najbardziej znaczące wiadomości z zakresu windykacji i ściągania długów.

  Termin dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpośrednia windykacja »

  Na witrynie detetektyw. hpu. pl odszukasz ciekawej informacji na temat windykacji terenowej do Windykacja długów trudnych umożliwiającej odzyskanie, wierzytelności, zajmujemy się eksmisją nieuczciwych najemców, windykacją skutecznie, działamy bezpośrednio zapoznaj się z opisem Windykacja terenowa, bezpośrednia. - Twarda egzekucja które pomogą ci uzyskać ciekawe informacje na temat twardej windykacji Windykacja terenowa, bezpośrednia. - Twarda egzekucja

  Termin dodania: 24 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności - poradnik »

  Poradnik windykacyjny czyli windykacja w teorii i w praktyce. Wszelkie pisma procesowe, wnioski oraz formularze przydatne i niezbędne w dochodzeniu roszczeń. Windykacja długów, obrót wierzytelnościami, monitoring płatności. Windykacja krajowa i międzynarodowa.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja »

  Jeżeli szukasz rezolutnej windykacji, która pomoże Waszej firmie odzyskać pieniądze od niesolidnego klienta, to powinieneś zaznajomić się z ofertą obsługi windykacyjnej spółki Isalscy Sp. z o.o. z Poznania. Isalscy jest firmą o szerokim wachlarzu usług, posiada osobny dział obsługi prawnej dla przedsiębiorców.

  Trudnimy się obsługą małych i średnich firm występujących w relacjach b2b, prowadzimy proces odzyskiwania należności we wszystkich stadiach postępowania.

  Biorąc nas za partnera windykacja należności jest prosta i sprawna. Zasadą współpracy z nami jest to, iż nie oczekujemy zaliczek a konto rozpoczętego procesu.

  Prowizje nasze stanowi umówiony procent od odzyskanego długu. Partnerów obsługujemy poprzez polubowne negocjacje, prowadząc postępowanie sądowe oraz w postępowaniu egzekucyjnym. Współpracujemy z wywiadowniami gospodarczymi, prowadzimy ponadto stałą obsługę płatności. Nasza działalność to kancelaria windykacyjna, profesjonalnie wykonująca powierzone zadania. Naszą kancelarię można znaleźć w wyszukiwarce Google pod frazą: windykacja długów Poznań.

  Termin dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja rzeszów »

  Prowadzisz Firmę lub Spółkę ? Masz kłopoty ze ściąganiem należności ? Część z twoich nabywców zalega ze spłatą za zakupiony artykuł czy też usługi ? Masz dosyć dopominania się o swoje hajs ? Nie przedłużaj w czasie - odzyskaj swoje kase. Każdy wschód słońca zwłoki oddala Cię od możliwości efektywnego odebrania swoich {należności|pieniędzy. Podmiot gospodarczy Mediator z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się wbezzaliczkowym odzyskiwaniu należności. Postępujemy błyskawicznie i ze stanowczością. Zlecając nam odzyskanie swoich wierzytelności masz bezwzględną gwarancję naszego zaangażowania. Odzyskujemy zadłużenie błyskawicznie i skutecznie. Twój trasat przestanie ciąć komara bez nerwów i zacznie myśleć o tym w jaki sposób błyskawicznie spłacić. Odwiedz naszą portal internetowy już teraz i odzyskaj swoje należności razem z należnymi procentami. Zajmujemy się wydajną windykacją prawniczą oraz przedsądową. W skład dostarczanych przez nas usług wchodzi monitorowanie wierzytelności, ich skuteczne ściąganie dodatkowo działanie prewencyjne.

  Termin dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Sądowy Sępólno Krajeńskie »

  Masz dług, jakiego dłużnik nie ma ochoty Ci zapłacić? Byłeś z tym w sądzie lecz pomimo to nic innego nie da się wskórać? Komornik Tuchola jest najdoskonalszym rozwiązaniem dla wszystkich, jacy posiadają kłopot ze ściągalnością długów. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ każdy dzięki temu posiada możliwość uzyskania wiele. Komornik Sądowy ściągnie dla Ciebie każdy dług. Bez względu czy będzie należało zająć jego konto w banku, sprzedać przedmioty, które ma albo poddać licytacji nieruchomość, której jest właścicielem. Najważniejszy jesteś dla niego właśnie Ty. Próbuj!

  Termin dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna – Windykacja Należności, Długów, Wierzytelności »

   Windykacja długów to w szerokim znaczeniu odzyskiwanie różnego rodzaju wierzytelności. W sytuacji kiedy firma ma kłopot z nierzetelnym kontrahentem, to przekazuje sprawę firmie windykacyjnej, która podejmuje działania, które mają na celu doprowadzenie do odzyskania zaległości płatniczych. Firma windykacyjna Mediare proponuje swoim klientom kompleksowość działań, prowadzimy windykację polubowną, postępowanie sądowe i a także kierujemy sprawę na drogę postępowania egzekucyjnego i monitorujemy działania Komornika. Nasi Klienci korzystają także z obsługi prawnej oraz różnego rodzaju działań prewencyjnych, których zasadniczym zadaniem jest nie dopuszczenie do powstawania zatorów płatniczych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do sektora małych i średnich firm. Koszt windykacji długu przeniesiony został na firmę Mediare, dzięki czemu nasz Klient nie jest obciążany żadnymi opłatami wstępnymi – pobieramy jedynie procent od kwoty odzyskanej i to tylko w przypadku sukcesu.

  Termin dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Obrotu Wierzytelnościami Expert-windykacja, obrót wierzytelnościami, monitoring płatności »

  Biuro Obrotu Wierzytelnościami Expert-windykacja, obrót wierzytelnościami, monitoring płatności. Zajmujemy się skupem, sprzedażą długów oraz windykacją krajową i międzynarodową. Sprawdzamy rzetelność płatniczą kontrahentów.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktoring »

  Rozwikłanie problemów tyczących się niesłownych wierzycieli to nasza sfera. Przez kilkanaście lat naszej działalności, ułożyliśmy efektywne wyjścia, które mieszczą się w usługach, tj. faktoring, windykacja, monitoring należności czy detaliczne skontrolowanie partnera przed rozpoczęciem współpracy. Dla każdego wytwórcy zasadnicza jest płynność finansowa, dlatego gdy kontrahenci zwlekają z płatnościami, rodzi się dylemat. Jeżeli chcesz je kompromisowo rozliczyć, przyjdź do nas. Wybierz najbardziej dopasowaną usługę dla siebie i zacznij odbieranie swoich pieniędzy już dziś!

  Termin dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Poszukujesz sprawdzonego adwokata z Krakowa? Jeśli tak zapraszamy do krakowskiej Kancelarii Adwokackiej Aleksandry Gawin-Bławat, która oferuje kompleksową, stała, czy też doraźną pomoc prawną. Usługi Kancelarii obejmują sprawy związane z różnych dziedzin prawa takich jak m.in: odzyskiwania długów, prawo cywilne, handlowe, administracyjne oraz rodzinne. Kancelaria przeprowadziła wiele spraw dotyczących podziału majątku, separacji, unieważnień małżeństw oraz rozwodów w Krakowie. Krakowska Kancelarii Adwokacka świadczy usługi na najwyższym poziomie.

  Termin dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Katowice »

  Europejska Giełda Wierzytelności Sp. z o.o. oferuje kompleksowe rozwiązania w następującym zakresie: sprzedaż wierzytelności, monitorowanie należności, mediacje z dłużnikami. Jesteśmy wyłącznym właścicielem i administratorem systemu informatycznego pozwalającego na wprowadzanie oraz poszukiwanie ofert sprzedaży wierzytelności pieniężnych. Dzięki temu rejestr EGW stanowi cenne źródło informacji na temat wiarygodności finansowej kontrahentów, w tym również spoza Polski. Usługa ta realizowana jest jedynie w odniesieniu do wierzytelności, które w chwili przekazania do monitoringu nie są jeszcze wymagalne lub dopiero stały się wymagaln

  Termin dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja długów obrót wierzytelnościami skup sprzedaż kompensaty zobowiązań »

  Kompendium wiedzy na temat windykacji i obrotu wierzytelnościami. Windykacja długów, postępowania sądowe oraz tytuły egzekucyjne. Zajmujemy się skupem, sprzedażą długów. Na stronie znajdziesz unikalne kalkulatory oraz programy wspomagające windykację.

  Termin dodania: 18 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja sądowa »

  Polecając instytucji windykacyjnej odebranie naszych kapitału, możemy spodziewać się większej efektywności niż w sutyacji wzorcowego procesu: pisemnego nakazu stawiennictwa dłużnika do zapłaty, wystąpienia z pozwem o zapłatę do trybunału sparwiedliwośći i wszczęcia komorniczego procesu egzekucyjnego. Serdecznie zapraszamy: ustalenie majątku dłużnika Kompleksowe firmy windykacyjne bowiem, w wielu możliwościach są zdolne odzyskać zobowiązanie bez udziałutrybunału sprawiedliwości i komornika. Gdy jednak preceder przed sądowe nie przyczyni się doodebrania należności, toteż ustalają kwestię wsądzie i potem wprowadzają o wykonanie należności do komornika. przeważnie chociaż windykatorzy z takich jednostek kooperują tylko z niektórymi, sprawdzonymi przez siebie komornikami,co więcej dostarczając im nagromadzonych operacyjnie przez siebieinformacji ozamożności dłużnika.

  Termin dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »