SEO

Strony związane z hasłem 'wentylacja Poznań':

 • Projektowanie wentylacji przemysłowej »

  Nasze usługi skierowane są do właścicieli dużych firm, którzy chcą chcą zadbać wysoki komfort klimatyczny. Specjalnością naszej firmy jest sprzedaż urządzeń klimatycznych i wentylacyjnych, oraz doradztwo i usługi serwisowe.

  W sprzedaży posiadamy zróżnicowane produkty, które można idealnie dopasować do potrzeb naszych Klientów. Chcemy zaoferować Państwu bogaty wybór urządzeń klimatycznych renomowanych producentów Fujitsu General i Mitsubishi Electric. U nas mogą Państwo znaleźć klimatyzatory ścienne, kanałowe, kasetonowe, przypodłogowe i przysufitowe typu Split i Multi Split. Dodatkowo specjalizujemy się w projektowaniu i instalacji złożonych systemów klimatyzujących typu VRF zajmujemy się projektowaniem i instalowaniem skomplikowanych systemów klimatyzacji typu VRF, które stosowane są najczęściej w halach magazynowych, budynkach przemysłowych, dużych biurowcach i centrach handlowych o dużej powierzchni.

  Nasza Firma prowadzi działalność na terenie całego kraju i zapewnia pełne zadowolenie z zakupionych produktów. Serdecznie zapraszamy!

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyzatory Poznań »

  Gorąco zapraszamy na witrynę firmy Greenvent. Przedstawiana oferta firmy Greenvent to całościowa obsługa urządzeń wentylacji jak i klimatyzacji. Specjalizujemy się również montowaniem oraz projektowaniem, wentylacji, klimatyzacji a także instalacji grzewczych. Firma działa w całym kraju, siedziba firmy Greenvent znajduje się w Poznaniu. Dokładamy wszelkich starań aby zagwarantować powodzenie obsługiwanemu Klientowi. Zawsze dokładamy starań interpretować prawdziwe wymogi naszego Klienta, tak by doszlifować dla niego w jak największym stopniu dobre i funkcjonalne solucje. Specjalizujemy się między innymi montażem i instalacją wentylacji oraz klimatyzacji grzewczych.

  Termin dodania: 13 09 2011 · szczegóły wpisu »