SEO

Strony związane z hasłem 'snowboard':

 • Narty »

  Stok-Narciarski.pl to portal internetowy dla narciarzy i snowboardzistów. Nasi użytkownicy dostają do dyspozycji najbardziej rozbudowaną w w naszym kraju bazę ośrodków narciarskich jak również mnóstwo ciekawych i praktycznych funkcji, np. geolokalizacja, na podstawie której system sam radzi internaucie najbliższe wyciągi stoki. Na powyższym portalu możecie dodatkowo wyszukać bieżące i nadchodzące warunki atmosferyczne oraz listę przedsiębiorstw związanych z branżą narciarską. Do tego przy portalu działa forum narciarskie. Zapraszamy serdecznie!

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyjazdy na snowboard »

  W wielu przypadkach zajęcie zawodowe wymusza na nas siedzący tryb życia. Niedobór ruchu pociąga za sobą sporo szkodliwych konsekwencji, dlatego dobrze byłoby postarać się o odrobinę wysiłku fizycznego, który wniesie poprawę nie tylko naszej kondycji ale również samopoczucia. Niekiedy brak mam motywacji i uporu, dlatego warto się zastanowić czy nie warto skorzystać z usług firm oferujących organizację aktywnego wypoczynku. Tego rodzaju ofertę obrazuje strona primoris-travel.pl. Na zimową ofertę składają się wyjazdy w regiony Austrii, Włoch i Szwajcarii na snowboard i narty. Austria, Włochy i Szwajcaria posiadają w Alpejskich regionach turystycznych należycie wyposażone zaplecze turystyczne, w których miło i aktywnie można spędzić urlop. By poznać szczegóły oferty firmy Primoris, najlepiej wejść na stronę primoris-travel.pl.

  Termin dodania: 10 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Narty ATOMIC od STAR-sport »

  Prosimy wszystkich wielbicieli puszystego wariactwa do odwiedzenia naszej witryny ze sprzętem snowboardowym . Znajdziesz tam najlepsze buty FISCHER oraz inne akcesoria . Kupując u nas, będziesz mógł zjeżdżać po stokach, mogąc się w pełni zrelaksować. Sprzęt dobieramy idealnie, dzięki czemu robiąc najmniejszy ruch biodrami, z miejsca przenoszone jest to na krawędź nart SALOMON co dokładnie skutkuje skrętem - jazda na nartach jeszcze zupełnie nie była tak przyjemna !
  Przekonaj się jakie dobre deski snowboardowe mamy w swojej ofercie - wiązania K2 i NIDECKER idealnie dopasowują się do butów, dzięki czemu deska bez wątpienia trzyma się nogi - tym bardziej zauważalne jest to przy wyższych poziomach jazdy, a szczególnie wykonując ewolucje i manewry na snowparkach. Wówczas dobrze dopasowany sprzęt to niepodzielna podstawa - nie wymawiając już, że powinno wtedy dokupić gogle i kask, które w razie upadku zapewniają nam bezpieczeństwo i uniknięcie bolesnych urazów, bądź zniwelowanie ich następstw . Kup już dziś fachowy towar.

  Termin dodania: 29 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stoki narciarskie »

  Ze sztuką jazdy na nartach czy snowboardzie jest podobnie jak z jazdą samochodem. Jeśli nie zdobędziesz wiedzy teoretycznej oraz zasad bezpiecznego poruszania się, to nie ma sensu przechodzić do praktyki bo możemy wyrządzić sobie bądź komuś krzywdę. Dlatego też w tym celu powstała witryna ski360.pl. Każdy niezależnie czy jest osobą początkującą czy zaawansowaną w tej dyscyplinie sportowej znajdzie tutaj bardzo dużo opisów na temat techniki jazdy na sprzęcie zimowym, bezpieczeństwa oraz wiele innych zagadnień odnoszących się do tej dyscypliny sportowej. W dodatku na ski360.pl opublikowane zostały dane na temat infrastruktury ośrodków narciarskich w województwie podlaskim, w całej Polsce jak i po za jej granicami.

  Termin dodania: 17 01 2012 · szczegóły wpisu »