SEO

Strony związane z hasłem 'radca prawny':

 • Kancelaria Katowice »

  Kancelaria Ewa Draga-Buchta to szeroki zakres usług, wysokie kompetencje i profesjonalizm. Kancelaria realizowała wiele projektów m.in. uczestniczenie w procedurach due diligence związanych z zakupem nieruchomości dla sieci, negocjacje w sprawie zakupu nieruchomości, monitorowanie zagadnień związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, także zawieranie umów przedwstępnych i ostatecznych na zakup nieruchomości, prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na warunki zabudowy i pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie obiektu, udział w rozprawach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem w/w decyzji. Wszystkich szukających dobrej kancelarii prawnej w Katowicach zapraszam do odwiedzin mojej strony i bezpośredniego kontaktu.

  Termin dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Competia udostępnia swym klientom pomoc prawną przy zabieganiu o zwrot odszkodowań za straty poniesione w wypadkach.
  Oferujemy również doradztwo prawne dla osób prywatnych, a także dla właścicieli korporacji, którzy posiadają problemy prawne związane z funkcjonowaniem ich przedsiębiorstwa.
  Oddając nasze usługi gwarantujemy Ci rzetelna obsługę prawną.

  Termin dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Arkana – solidność i jakość »

  Jesteśmy fachowcami, jacy od lat zajmują się i pasjonują prawem, stale poszerzając swe umiejętności, wiedzę oraz zwiększając swe doświadczenie. Prowadzimy pełne doradztwo prawne dla przedsiębiorstw i korporacji, zapewniamy najlepszą jakość usług oraz do wszelkiej sprawy zawsze podchodzimy indywidualnie. Nasza specjalność to obsługa prawna przedsiębiorstw. Nasze usługi są związane z prawem ekonomicznym oraz handlowym, prawem społecznym, prawem pracy, prawem budowlanym oraz negocjacjami - z pewnością będziemy zdołali więc unieważnić każdy twój kłopot. Zapraszamy do wejścia na naszą stronę internetową, gdzie możesz dowiedzieć się o naszej kancelarii jeszcze więcej.

  Termin dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię kancelarialenarczyk.pl jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Termin dodania: 09 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Płock »

  Kancelaria Adwokacka Teresa Mirska świadczy kompleksowe usługi prawnicze na terenie całego kraju. Zapewnienie klientom bezpieczeństwa prawnego traktuje jako nadrzędny cel swojej działalności, w której kieruje się ogromnym doświadczeniem, zdobytym w okresie przeszło 30 lat nieprzerwanej praktyki adwokackiej. Kancelaria zdobyła zaufanie i uznanie swoich klientów jako niezależna i stosująca profesjonalne standardy pracy. Kancelarię tworzą adwokat Teresa Mirska oraz aplikant adwokacki Michał Mirski, którzy są członkami Izby Adwokackiej w Płocku. Zapraszamy - Kancelaria Adwokacka Teresa Mirska, ul. Tumska 6, 09-402 Płock.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna do twojej dyspozycji »

  Kancelaria prawna zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się doradztwem prawnym w dziedzinie prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa korporacji, cywilnego, upadłościowego, administracyjnego, oraz także pomożemy w wielu innych przypadkach. Prowadzimy sprawy sądowe, zajmujemy się windykacją, ochroną prawną wierzycieli, wspieramy w negocjacjach i wydajemy opinie prawne. Doradzamy podmiotom ekonomicznym i udzielamy aktualnych rad prawnych. Nasze doświadczenie i szeroka kategoria obsługi spowodują, że z pewnością będziesz zadowolony z naszych usług. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka »

  Świadczymy usługi prawnicze na najwyższym poziomie ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Klienta i jego najczęściej trudnej kondycji rodzinnej czy finansowej. Stosujemy regułę tajności i sumienności w rozporządzaniu wszystkimi danymi jak również dowodami. Naszymi klientami są zarówno osoby fizyczne jak i firmy, zakłady pracy, zrzeszenia itd. Naszego klienta możemy reprezentować przed sądami każdej instancji i wykonujemy to w sposób profesjonalny, rzetelny a zwłaszcza skuteczny, prowadzący do pozytywnego finiszu. W kancelarii adwokackiej uporają się Państwo z takimi kwestiami jak: sprawy o alimenty, kłopoty z dziedziczeniem, rozwodowe, podziały majątku w rozlicznych sytuacjach, umowy cywilnoprawne, odzyskiwanie należności, sprawy o rekompensata. Zajmujemy się dodatkowo sprawami z zakresu prawa lokalowego oraz dotyczącymi prawa pracy i prawa handlowego. Wszyscy pracujący tu mecenasi mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu bardzo różnych spraw oraz umiejętności i wiedzę przekładającą się na multum pozytywnie zrealizowanych rozpraw. Dlatego też zachęcamy serdecznie do skorzystania z usług naszych prawników.

  Termin dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna dla firm »

  Nasza kancelaria prawnicza trudzi się prowadzeniem spraw spadkowych, a także obsługą prawną nieruchomości. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z jak największym zaangażowaniem. Każdy kto zdecyduje się skorzystać z naszych usług może być pewien naszego profesjonalizmu i zaangażowania. W swojej kancelarii nacisk kładziemy na niskie ceny i doskonałą jakość oferowanych usług, jeżeli jesteś zainteresowany poradami prawnymi z zakresu nieruchomości, czy też spraw spadkowych to jesteśmy dla Ciebie najlepszą alternatywą. Profesjonalnie zadbany o twoje interesy, a swoją pracę wykonamy uczciwie i rzetelnie. Nacisk kładziemy na miłą atmosferę pracy i dzięki temu spotykamy się z ogromnym zadowoleniem.

  Termin dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  W sytuacji jak wpadamy w kłopoty, porządny adwokat to podstawa. Wszyscy znamy przypadki z informacji telewizyjnej, kiedy to dobry prawnik zdołał obronić oskarżonych spośród najbardziej fatalnych sytuacji. Sprawy z życia codziennego nie są na ogół tak beznadziejne. Każdy, kto jednakże potrzebował kiedykolwiek zasięgnąć porady prawnej wie, jak dużo dzieli umiejętności poszczególnych adwokatów. Powinno się w tej sytuacji zaufać kancelarii adwokackiej Niwińscy. Prawnik który zna się na rzeczy może ułatwić życie.

  Termin dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma Windykacyjna – Windykacja Należności, Długów, Wierzytelności »

   Windykacja długów to w szerokim znaczeniu odzyskiwanie różnego rodzaju wierzytelności. W sytuacji kiedy firma ma kłopot z nierzetelnym kontrahentem, to przekazuje sprawę firmie windykacyjnej, która podejmuje działania, które mają na celu doprowadzenie do odzyskania zaległości płatniczych. Firma windykacyjna Mediare proponuje swoim klientom kompleksowość działań, prowadzimy windykację polubowną, postępowanie sądowe i a także kierujemy sprawę na drogę postępowania egzekucyjnego i monitorujemy działania Komornika. Nasi Klienci korzystają także z obsługi prawnej oraz różnego rodzaju działań prewencyjnych, których zasadniczym zadaniem jest nie dopuszczenie do powstawania zatorów płatniczych. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do sektora małych i średnich firm. Koszt windykacji długu przeniesiony został na firmę Mediare, dzięki czemu nasz Klient nie jest obciążany żadnymi opłatami wstępnymi – pobieramy jedynie procent od kwoty odzyskanej i to tylko w przypadku sukcesu.

  Termin dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Right Solicitor »

  Miedzynarodowy rejestr firm prawniczych powstal w efekcie zapotrzebowania na uslugi prawne natomiast sposobu ich poszukiwania - cyli z wykorzystaniem internet.
  Firmy prawnicze kieruja swoje uslugi dla przedsiebiorstw a osob indywidualnych przez co w pewnym stopniu konkuruja ze soba tudzież nie nic bardziej błędnego w sieci.
  Nasz rozkład powstal wlanie spośród mysla o nich - o prawnikach tudzież ich klientach . Zeby zapewnic sobie klientow wypada sie pokazac sie z jak najlepszej okolica i traktowac klienta gdy osobe wyjatkowa.
  Dodajac firme prawna do naszego katalogu masz mozliwosc pokazania sie nie przeciwnie w Polsce tymczasem takze na arenie miedzynarodowej gdzie zapotrzebowanie na uslugi prawne ciagle rosnie.
  Dzieki temu ze jestesmy w Unii Europejskiej jestesmy tez blizej innych krajow natomiast firm w nich dzialajacych ktorzy gotowi sa inwestowac w Polsce.
  Wlasnie wobec tego ze krajowy katalog jest w wersji anglojezycznej Twoja kancelaria zostanie zauwazona przez innych, i ci spośród język polski ktorzy szukaja porad prawnych w środku brzeg naszego kraju maja mozliwosc ich znalezienia wlasnie w naszym katalogu.
  Sukces tego przedsiewziecia jest krzyczący gwoli kazdej strony protest zapraszamy przedsiebiorstwa, firmy prawnicze zaś klientow indywidualnych do wspolpracy.
  Szukajac firmy prawniczej w Wielkiej Brytaniii zapraszamy na strone Right Solicitors UK

  Termin dodania: 27 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyrobiony prawnik Warszawa »

  Jedna z lepszych kancelarii prawniczych Lexsmt specjalizujących się przede wszystkim w prawie gospodarczym, energetycznym a także obrotem i stanem prawnym nieruchomości. Kancelaria obsługuje klientów pojedynczych, osoby gospodarcze, spółki oraz korporacje. Posiadamy również biegłość w obsłudze osób z kapitałem zagranicznymJeżeli wymagasz obsługi w innym języku, na przykład niemieckim albo angielskim, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Sprawdź informacje o nas na naszej witrynie internetowej.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck - Adwokat Katowice »

  Jesteśmy zespołem kilkunastu sprawdzonych w boju prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Współpraca z pewnymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także uniwersyteckimi wykładowcami. Działamy z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. To właśnie my, Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy.
  Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony radca prawny Katowice.
  Katowicka Kancelaria Duraj Reck i Partnerzy to zespoły zarządzane przez doświadczonych prawników, dedykowane licznym sektorom oraz obszarom prawa.
  Dzięki takiemu podejściu zapewniamy naszym pracownikom możliwość współpracy przy różnorodnych projektach, co owocuje wymianą wiedzy i zdobywaniem praktycznych umiejętności.

  W pracy kierujemy się otwartością w komunikacji, wzajemnym szacunkiem oraz nastawieniem na ciągły rozwój i poszukiwanie wyzwań. Jesteśmy dumni z zespołu, jaki tworzymy – doświadczonego, ale wciąż pełnego pasji.

  Termin dodania: 06 01 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Poznań »

  Paręnaście lat na targu wywołało iż kancelaria uzyskała swoich sprzymierzeńców i stałych użytkowników. Specjalizacją tej kancelarii prawnej jest przekrojowa pomoc prawna kontrahentów indywidualnych, jak i obsługa organizacji. Personel niniejszej instytucji dopomaga klientom w różnorodnych sytuacjach dodatkowo sporach prawnych, krzywdach medycznych oraz fachowym doradztwie prawnym.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  T. Gołębiowski jest szefem fachowej kancelarii i wespół z swoimi pracownikami od kilkunastu lat para się rozstrzyganiem rozmaitego rodzaju spraw. Adwokat Warszawa to zarówno długotrwała współpraca z kontrahentem (na przykład generalna reprezentacja podmiotu gospodarczego), jak również pojedyncze usługi, takie jak stworzenie fachowej umowy handlowej bądź doraźna pomoc prawna Warszawa w sprawach spadkowych. Na tej witrynie odnajdziesz spis świadczonych usług i zaznajomisz się z sylwetkami pracujących w kancelarii prawnej prawników. W dodatku zbadasz doświadczenie tych fachowców, co na rynku prawniczym pozostaje sprawą szczególnie znaczącą.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny »

  Opresja z prawem czy powiązane z tym wątpliwości są jedną z najczęstszych przyczyn naszych wizyt w kancelariach. Jeśli jednak pragniemy uzyskać wskazówkę szybko, niedrogo i przede wszystkim profesjonalnie, to na pewnie pomoże nam radca prawny, którego stronę powyżej wyróżniamy. To wykwalifikowany człowiek, który nie tylko pomoże Ci poradzić sobie z Twoimi kłopotami, ale też będzie Cię wspierał na sali sądowej lub podczas sądowych konsultacji. To jedyny taki prawnik Ursynów, na którym możesz bez nerwów polegać i któremu możesz zlecić wszystkie swoje rozprawy. Prawnik Ursynów zaprasza do odwiedzin.

  Termin dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Czeladź »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Joanny Krzyk to prężnie funkcjonująca firma, prezentująca usługi na niezrównanym poziomie. Działamy na terenie województwa śląskiego. Przedstawiamy nasze usługi do przedsiębiorców a także klientów indywidualnych z województwa śląskiego. Charakteryzujenas profesjonalizm, wysokie standardy działań, dochowanie tajemnicy radcowskiej, uczciwość, odpowiedzialność, terminowość,niskie ceny. Mówiąc w skrócie: w naszej kancelarii znajdziesz to, czego szukasz! Gwarantowane pełne zadowolenie ze wykonywanych przez nas usług. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej:

  Termin dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Bydgoszcz »

  Kancelaria Radcy Prawnego Anny Binka-Szurka wspiera swoich Klientów w tworzeniu przedsiębiorstw i ich rozwijaniu, ułatwia załatwianie codziennych potrzeb prawnych Klientów i poszukuje najkorzystniejszych rozwiązań prawnych ich problemów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie Obsługi i pomocy prawnej. Świadcząc pomoc prawną staramy się zapewnić Klientom rzetelną i profesjonalną pomoc prawną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Obok stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi, udzielamy także jednorazowych konsultacji i porad prawnych.

  Termin dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Adwokat Poznań »

  Od czasu do czasu w naszym życiu zdarzają się takie sytuacje, że jesteśmy zmuszeni szukać dobrej rady adwokata. Gdy to się zdarzy przemierzamy Internet i lokalne gazety w celu znalezienia kompetentnej osoby lub przydatnych porad prawnych. O ile potrzebujecie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego okolic to zapraszam na nasza witrynę internetową. W swojej ofercie posiadamy pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy także porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W szczególności trudnimy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii kierowana jest tak dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw i instytucji. Gdy interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci zrozumieć złożone problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie podczas procesu to perfekcyjnie trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to formułowanie różnego rodzaju pism. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie zarówno zażalenia jak i apelacje. Kończąc: jeśli potrzebujesz adwokata z Poznania lub szukasz porad prawnych to zapraszam do zaznajomienia się z nasza ofertą.

  Termin dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »