SEO

Strony związane z hasłem 'przemysł':

 • Maszyny do szycia - sklep »

  Przedsiębiorstwo zajmuje się w głównej mierze sprzedażą urządzeń. Zaczynając od takich jak maszyny do szycia, urządzenia komputerowe przez hafciarki również urządzenia prasowalnicze.
  W Polsce działamy już przeszło dziesięć lat, a w między czasie oprócz sprzedaży maszyn szwalniczych nowych i używanych, zajęła się również dystrybucją innego rodzaju maszyn. W skład tych produktów wchodzą maszyny bardzo wybitnych marek i producentów takiego sprzętu, co zapewnia świetnej jakości oprzyrządowanie każdej pracowni szwalniczej.

  Termin dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przekładnie planetarne »

  Od kilkunastu lat Stoeber świadczy usługi techniczne z zakresu doboru techniki napędowej i serwonapędowej. W ofercie mamy między innymi mieszadła, silniki liniowe, motoreduktory, rezystory oraz różnego rodzaju systemy komunikacji przemysłowej. Precyzyjna technika napędowa to nasza specjalność, dlatego też zadbaliśmy o to, aby na naszej stronie www mogli się Państwo dokładnie zapoznać z opisami setek naszych produktów. Zamieściliśmy na niej również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, foldery, przydatne programy oraz informacje o prowadzonych przez nas szkoleniach. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy podpowiedzą skuteczne rozwiązania napędowe pod indywidualne aplikacje klientów.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy tkaninowo-gumowe »

  Firma wulkanizacyjna z solidnym doświadczeniem w temacie serwisowania gumowych elementów przenośnika taśmowego, oferująca szeroką gamę elementów konstrukcyjnych zawierającą taśmy przenośnikowe gumowe i tkaninowo-gumowe. Oprócz wysokiej jakości produktów, zapewniająca wsparcie merytoryczne i usługi serwisowe, wykonywane przez wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wiodącą z dostępnych usług jest wulkanizacja taśm transmisyjnych oraz możliwość konsultacji w zakresie typów i funkcjonalności taśm przenośnikowych z uwzględnieniem trwałości materiału i efektywności pracy z uwzględnieniem konkretnych warunków. Uzasadnieniem świadczącym o jakości produktów i wysokim poziomie świadczonych usług jest zaufanie licznych partnerów produkujących przenośniki taśmowe.

  Termin dodania: 28 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przenośniki, kruszarki »

  W dużych firmach wytwarzających, niesłychanie istotną funkcję gra przewóz produktów z jednego miejsca na drugie. Dzięki przenośnikom towaru zakłady produkcyjne mogą odstąpić od wcześniejszych, tradycyjnych form transportu produktu przy użyciu wózka widłowego. Zastosowanie w ciągu produkcyjnym profesjonalnych przenośników taśmowych, przyczynia się do obniżenia liczby wypadków przy dotychczasowym przewozie surowca. Klient w ofercie naszej firmy bezproblemowo wyszuka najbardziej odpowiadający mu transport artykułu, bowiem dysponujemy przenośnikami kubełkowymi, taśmowymi, stalowo płytowymi przetwarzamy także przenośniki ślimakowe.

  Termin dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy transportowe »

  Potrzebujesz mechanizmów do zastosowania transportu wewnętrznego? Idealnie trafiłeś, ponieważ witryna Hard-Met poświęcona jest rozpowszechnianiu narzędzi potrzebnych do budowy dokładnie takich instalacji. Architektura przedstawianej strony składa się z obfitego folderu części, w którym zainteresowani odnajdą mechanizmy wytwórni tak samo rodzimej, jak też obcej. Każde moduły posegregowane są w odpowiednie dla siebie działy. Ich poszczególne rodzaje wyposażone są w precyzyjny opis jak również fotografię. Znak jakości „Rzetelna firma” zapewnia wysoki profesjonalizm oferowanych usług. Więcej wiadomości uzyskać da się kontaktując się z konsultantem firmy.

  Termin dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parker hydraulika »

  Zakład PHS z Wrocławia specjalizuje się w dystrybucji urządzeń hydraulicznych i pneumatycznych. W kooperacji z firmą Parker Hannifin montujemy pompy zębate i pompy hydrauliczne. W ofercie mamy także siłowniki, zawory oraz wyposażenie aparatury pomiarowej. Budujemy układy hydrauliczne i bloki zaworowe. Zajmujemy się ponadto realizacją sterowań proporcjonalnych. Takie elementy jak rozdzielacz hydrauliczny nie mają dla nas tajemnic. Zaufaj fachowcom.

  Termin dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla magazynów »

  Prowadzenie małej dwu osobowej firmy nie jest wymagającym zadaniem, ponieważ większość rzeczy można samemu ogarnąć. Problemy pojawiają się w czasie kiedy dysponujemy dużą liczbą mienia trwałego jednak nie możemy sobie pozwolić na nowy etat dla osoby która byłaby w stanie zająć się tylko ewidencją. Tutaj prowadzona przez nas firma przychodzi Państwu z pomocną dłonią. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w dziedzinach takich jak inwentaryzacja program czy też administracji czasem pracy zatrudnionych osób. Oferowane przez nas aplikacje dedykujemy zarówno niewielkim firmom jak również wielkim zakładom pracy zatrudniającym kilkuset pracowników. Przystosowujemy je do takich niestandardowych zadań jak gospodarka wodna bądź składowanie nieczystości. Nasze programy działają także w administracji publicznej. Nie ma lepszego potwierdzenia jakości i niezawodności niż nasze referencje.

  Termin dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania materiałów »

  Erserwis zajmuje się pracami na wysokościach oraz czyścimy kotły i inne przemysłowe urządzenie w utrudnionych warunkach. Cenimy sobie sumienność oraz solidność w podejściu do wszystkich zleceń a dobrze wykonane zadanie jest dla nas bardzo istotne. Głównie korzystamy z trzy sposobów czyszczenia. Pierwszym jest czyszczenie przemysłowe na sucho w którym wykorzystujemy sprężone powietrze, odkurzanie przy pomocy nowoczesnych technik, czyszczenie techniką wybuchową oraz manualny sposób czyszczenia. Drugi sposób to technika na mokro w której czyści się wodą pod wysokim ciśnieniem, korzystając z automatów szorująco ssących oraz metodą ręczną. Trzecią metodą jest alpinistyka przemysłowa czyli wszystko co ma związek z trudnymi pracami na wysokościach.

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Propan butan »

  Przedsiębiorstwo Gazela prowadzi dystrybucję najwyższej jakości gazów i paliw. Mamy w ofercie takie produkty jak propan butan, acetylen, azot i inne gazy techniczne. Prowadzimy stacje autogazu lpg, rozlewnię gazu oraz sprzedajemy przydomowe zbiorniki na gaz o różnej pojemności. Naszą ofertę wzbogaciliśmy również o akcesoria do gazów technicznych, osprzęt gazowy, urządzenia do spawania oraz cięcia. Posiadamy w sprzedaży towary m.in. takich producentów jak GCE, Lincoln. Jednocześnie prowadzimy usługi składu podatkowego, w szczególności przy odprawach celnych i zakupie towarów wymagających zezwolenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz uczestniczymy w programie Rzetelna Firma.

  Termin dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Taśmy transportowe gumowe »

  Firma wulkanizacyjna z solidnym doświadczeniem w branży serwisowania gumowych elementów przenośnika taśmowego, udostępniająca szeroką gamę produktów zawierającą taśmy przenośnikowe gumowe i tkaninowo-gumowe. Wiodącą z dostępnych usług jest wulkanizacja taśm transmisyjnych oraz doradztwo w zakresie typów i funkcjonalności taśm przenośnikowych z uwzględnieniem trwałości materiału i skuteczności pracy z uwzględnieniem konkretnych warunków. Uzasadnieniem świadczącym o jakości produktów i wysokim poziomie świadczonych usług jest zaufanie licznych partnerów produkujących przenośniki taśmowe.

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »