SEO

Strony związane z hasłem 'porady prawne':

1 · 2 · następna strona »
 • Kancelaria Katowice »

  Kancelaria Ewa Draga-Buchta to szeroki zakres usług, wysokie kompetencje i profesjonalizm. Kancelaria realizowała wiele projektów m.in. uczestniczenie w procedurach due diligence związanych z zakupem nieruchomości dla sieci, negocjacje w sprawie zakupu nieruchomości, monitorowanie zagadnień związanych ze zwrotem wywłaszczonych nieruchomości, także zawieranie umów przedwstępnych i ostatecznych na zakup nieruchomości, prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na warunki zabudowy i pozwoleń na budowę oraz na użytkowanie obiektu, udział w rozprawach administracyjnych związanych z uzyskiwaniem w/w decyzji. Wszystkich szukających dobrej kancelarii prawnej w Katowicach zapraszam do odwiedzin mojej strony i bezpośredniego kontaktu.

  Termin dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Competia udostępnia swym klientom pomoc prawną przy zabieganiu o zwrot odszkodowań za straty poniesione w wypadkach.
  Oferujemy również doradztwo prawne dla osób prywatnych, a także dla właścicieli korporacji, którzy posiadają problemy prawne związane z funkcjonowaniem ich przedsiębiorstwa.
  Oddając nasze usługi gwarantujemy Ci rzetelna obsługę prawną.

  Termin dodania: 02 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne »

  Szukasz bezpłatnej porady prawnej? Obowiązkowo zobacz nasze forum prawne, na którym odnajdziesz porady profesjonalnych prawników. Wiele tematów, setki udzielonych porad i wielu zadowolonych użytkowników. Nasze forum prawne daje możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej w kilka godzin. Zapytaj prawnika, rozwiąż nurtujące Ciebie problemy. Odwiedź nasze forum prawne już teraz i przekonaj się jak łatwo możesz dziś uzyskać bezpłatną poradę prawną. Forum prawne - zapraszamy!

  Termin dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alimenty na dzieci »

  Opisywana witryna wirtualna projektowana jest przez uznanego adwokata, którego rozsądek oraz biegłość są znaczne.
  Specjalista ten potrzebuje, byś opowiedział tu zastanawiające Cię tematy jurydyczne tyczące prawa rodzinnego. Jeśli kłopot, z jakim się zamęczasz zestawia się z problemami takimi jak alimenty czy też separacja, to już obecnie powinieneś poznać charakteryzowaną stronkę internetową.
  Pozyskasz tu trafne pomoce online, jakie udzielane są za darmo. Naturalnie planujemy Wam pomóc.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiązanie umowy »

  Przykre sytuacje w zatrudnieniu stają się w ostatnim okresie raz po raz mocniej powszechne. Dzieje się tak stąd, że zatrudniający nie mają respektu do ludzi pracujących, jacy zatrudniają się w prowadzonych przez nich działalnościach gospodarczych.
  O ile pożądamy z takimi rzeczami walczyć, to winniśmy dobrze rozpoznawać wszelakie dewizy prawne. W wymienanym przypadku potrzebna będzie znajomość prawa pracy. Mamy zamiar zakomunikować Tobie, iż spec sprawujący władzę na tej witrynie web zdobył informację, za pomocą jakiej usuną się wszelkie Twe problemy.
  Mamy nadzieję, że reklamowane pomoce prawnicze spowodują, iż niesprawiedliwość w pracy nie będzie dla Ciebie kłopotem.

  Termin dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Kraków »

  Na omawianej stronie www swoją ofertę promuje kancelaria adwokacka mająca siedzibę w mieście Kraków. Jeśli potrzebny Ci profesjonalny prawnik, zapoznaj się z naszą ofertą. Gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie porad z przeróżnych dziedzin prawa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje zawodowe. Każde zlecone nam zadanie wykonujemy z ogromną precyzją i zaangażowaniem. Dokładamy wszelkich trosk, by jakość naszych usług zadowalała każdego klienta.

  Termin dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  W sytuacji jak wpadamy w kłopoty, porządny adwokat to podstawa. Wszyscy znamy przypadki z informacji telewizyjnej, kiedy to dobry prawnik zdołał obronić oskarżonych spośród najbardziej fatalnych sytuacji. Sprawy z życia codziennego nie są na ogół tak beznadziejne. Każdy, kto jednakże potrzebował kiedykolwiek zasięgnąć porady prawnej wie, jak dużo dzieli umiejętności poszczególnych adwokatów. Powinno się w tej sytuacji zaufać kancelarii adwokackiej Niwińscy. Prawnik który zna się na rzeczy może ułatwić życie.

  Termin dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo prawne »

  Mamy w tej chwili zacną okazję do przedstawienia Wam polskiej przydatnej witryny webowej, na której wysyłane są wskazówki gatunku prawnego, jakie udzielają Wam doświadczeni adwokaci z najbardziej znanych z krakowskich firm konsultacyjnych.
  Gwarantujemy, iż ich rada zawsze jest racjonalna jak i rzetelna. Żaden człowiek wcale nie zawiódł się na oferowanej poradzie, z tego też powodu trzeba z niej czerpać korzyść. Już odwiedź tę prawną witrynę a potem pomów na niej z radcą, którego wyśmienite wskazówki wyciągną Ciebie z problemów i wyeliminują jakiś przedstawiany dzięki Tobie szkopuł prawniczy. Oferujemy pomoc za darmo.

  Termin dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Poszukujesz sprawdzonego adwokata z Krakowa? Jeśli tak zapraszamy do krakowskiej Kancelarii Adwokackiej Aleksandry Gawin-Bławat, która oferuje kompleksową, stała, czy też doraźną pomoc prawną. Usługi Kancelarii obejmują sprawy związane z różnych dziedzin prawa takich jak m.in: odzyskiwania długów, prawo cywilne, handlowe, administracyjne oraz rodzinne. Kancelaria przeprowadziła wiele spraw dotyczących podziału majątku, separacji, unieważnień małżeństw oraz rozwodów w Krakowie. Krakowska Kancelarii Adwokacka świadczy usługi na najwyższym poziomie.

  Termin dodania: 13 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radców prawnych »

  Prawie każdy z nas korzystał kiedyś z porady adwokata. Kupując np. mieszkanie musimy skorzystać z pomocy prawnika. Kancelaria Radców Prawnych HOSSA zatrudnia takich właśnie prawników. Kancelaria prowadzi obsługę prawną zarówno na terenie całej Polski, jak również za granicą. Współpracuje również z Radcami Prawnymi i Adwokatami z całej Polski. Stawiamy na dostosowanie się do specyfiki działań Klienta. Kancelaria zapewnia udzielenie kompleksowej obsługi prawnej Klientów.

  Termin dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyrobiony prawnik Warszawa »

  Jedna z lepszych kancelarii prawniczych Lexsmt specjalizujących się przede wszystkim w prawie gospodarczym, energetycznym a także obrotem i stanem prawnym nieruchomości. Kancelaria obsługuje klientów pojedynczych, osoby gospodarcze, spółki oraz korporacje. Posiadamy również biegłość w obsłudze osób z kapitałem zagranicznymJeżeli wymagasz obsługi w innym języku, na przykład niemieckim albo angielskim, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Sprawdź informacje o nas na naszej witrynie internetowej.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółka kapitałowa »

  Każdy spośród nas ma świadomość jak sporo szkopułów oraz pogmatwanych działań przytrafia się w momencie planowania działalności. Sporo więcej ich spotyka się kiedy zamierzasz działalność handlową odsprzedać. Ażeby sprawy wymienione były dla Ciebie jak najmniej bolesne wykonaliśmy niniejszą specjalistyczną witrynę, w ramach której wywnętrza się znany doradca.
  Posiadł on wielką bazę wiedzy w temacie jednostek gospodarczych oraz jednostek gospodarczych. Porozmawiaj z tym prawnikiem, a on udostępni Ci darmowe porady prawne, które dokonają tego, iż wszelki problemy połączone z prawami handlowymi zostaną usunięte strasznie szybko.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Opolskajazda.pl »

  Opolska Jazda. Redakcja wita wszystkich opolskich kierowców gdyż portal ten przeznaczony jest właśnie dla was. Jest to regionalny serwis informacyjny o tematyce motoryzacyjnej, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne jest doświadczonemu, początkującemu czy też przyszłemu kierowcy. Są tu informacje o szkołach jazdy, serwisach e warsztatach samochodowych, badaniach lekarskich i psychologicznych kierowców, kącik dla Pań, dla motocyklistów, forum motoryzacyjne, darmowe ogłoszenia i wiele innych ważnych i mniej ważnych informacji.

  Termin dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeniesienie praw autorskich »

  Niejeden spośród nas czasami dostaje na prywatną pocztę elektroniczną spam. Przytrafia się również, że jakaś osoba w sieci Internet łamie innych dobra osobiste. Musisz wiedzieć, że w takich kwestiach powinno się trzymać się norm prawniczych, jakie ochraniają przed momentem poszkodowanych.
  Poręczamy, iż na naszej prawnej stronie internetowej dostaniesz pomoce specjalisty, który masę czasu frapuje się normami nowych technologii. Przejrzyj z tym specjalistą zgłaszane sprawy a później poczekaj, aż prawnik je wyjaśni. Z troską da Wam on w tym miejscu bezpłatnych pomocy doradczych.

  Termin dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo podatkowe »

  Trafiłeś na niejasności prawne, które integrują się z gałęzią prawa podatkowego? Nie umiesz powiedzieć jak wiele podatku masz wyrównać? Potrzebowałbyś zdobyć zwrot części podatku VAT? Wszelki te historie możemy Tobie wyjaśnić. Wystarczy, że przejrzysz stronę prawniczą przedstawianego doradcy prawnego, jaki trudni się sytuacjami z gałęzi prawa podatkowego.
  Udostępni Ci on swoją prywatną informację, jakiej przeanalizowanie zdziała to, iż każde Twoje problemy wyparują, a kwoty podatkowe wcale nie będą ponownie ciężkie. Nie głów się! Właśnie dziś weź sobie zapewnianą teraz bezpłatną poradę.

  Termin dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Katowice »

  Kancelaria specjalizuje się w kompleksowym doradztwie prawnym dla przedsiębiorców. Świadczymy usługi w szerokim zakresie prawa gospodarczego, prawa spółek, sporów sądowych, dochodzenia należności, fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji przedsiębiorstw. Doradzamy wykonawcom i zamawiającym w zakresie prawa zamówień publicznych. Mamy duże doświadczenie w projektach z zakresu prawa własności intelektualnej, prawa konkurencji oraz prawa nowych technologii. Nasze doradztwo opiera się nie tylko na doświadczeniu i wiedzy prawnej, lecz przede wszystkim na zrozumieniu branży, w której działa klient. Serdecznie zapraszamy - ul. Karoliny 4, 40-186 Katowice.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Szukasz treści prawnych? Nie wiesz jak poruszać się w świecie przepisów prawa? Obowiązkowo sprawdź nasz serwis internetowy poświęcony tematyce prawniczej. W każdym momencie możesz przeczytać na nim wiele pomocnych treści i artykułów ze świata prawa i przepisów prawnych. Blog pisany przeze mnie ma na celu dostarczenie przydatnych i pomocnych informacji poszukującym ich ludziom. Dzięki blogowi dowiesz się jak napisać umowę kupna-sprzedaży czy pozew o rozwód. Nie zwlekaj dłużej i sprawdź nasz serwis już teraz.

  Termin dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  T. Gołębiowski jest szefem fachowej kancelarii i wespół z swoimi pracownikami od kilkunastu lat para się rozstrzyganiem rozmaitego rodzaju spraw. Adwokat Warszawa to zarówno długotrwała współpraca z kontrahentem (na przykład generalna reprezentacja podmiotu gospodarczego), jak również pojedyncze usługi, takie jak stworzenie fachowej umowy handlowej bądź doraźna pomoc prawna Warszawa w sprawach spadkowych. Na tej witrynie odnajdziesz spis świadczonych usług i zaznajomisz się z sylwetkami pracujących w kancelarii prawnej prawników. W dodatku zbadasz doświadczenie tych fachowców, co na rynku prawniczym pozostaje sprawą szczególnie znaczącą.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Czeladź »

  Kancelaria Prawna Radcy Prawnego Joanny Krzyk to prężnie funkcjonująca firma, prezentująca usługi na niezrównanym poziomie. Działamy na terenie województwa śląskiego. Przedstawiamy nasze usługi do przedsiębiorców a także klientów indywidualnych z województwa śląskiego. Charakteryzujenas profesjonalizm, wysokie standardy działań, dochowanie tajemnicy radcowskiej, uczciwość, odpowiedzialność, terminowość,niskie ceny. Mówiąc w skrócie: w naszej kancelarii znajdziesz to, czego szukasz! Gwarantowane pełne zadowolenie ze wykonywanych przez nas usług. Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej:

  Termin dodania: 18 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry Adwokat Poznań »

  Od czasu do czasu w naszym życiu zdarzają się takie sytuacje, że jesteśmy zmuszeni szukać dobrej rady adwokata. Gdy to się zdarzy przemierzamy Internet i lokalne gazety w celu znalezienia kompetentnej osoby lub przydatnych porad prawnych. O ile potrzebujecie Państwo usług adwokackich na terenie Poznania i jego okolic to zapraszam na nasza witrynę internetową. W swojej ofercie posiadamy pomoc prawną z obszaru nie tylko prawa cywilnego czy prawa rodzinnego, bo dokonujemy także porad prawnych z zakresu administracji i prawa pracy. W szczególności trudnimy się prawem karnym. Oferta naszej kancelarii kierowana jest tak dla osób fizycznych jak i przedsiębiorstw i instytucji. Gdy interesuje Cię radca prawny, który pomoże Ci zrozumieć złożone problemy, uświadczy porad prawnych, a również stanie w Twojej obronie podczas procesu to perfekcyjnie trafiłeś. Inną usługą jaką oferujemy to formułowanie różnego rodzaju pism. Nasz adwokat sporządzi dla Ciebie zarówno zażalenia jak i apelacje. Kończąc: jeśli potrzebujesz adwokata z Poznania lub szukasz porad prawnych to zapraszam do zaznajomienia się z nasza ofertą.

  Termin dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »