SEO

Strony związane z hasłem 'pompy ciepła':

 • Pomy ciepła Toruń »

  Przedsiębiorstwo Mirtor prowadzi działalność związaną z dostarczaniem innowacyjnych produktów w zakresie systemów klimatycznych, wentylacyjnych i grzewczych. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług związanych z sprzedażą, doradztwem i planowaniem profesjonalnych instalacji cieplnych. Nasze usługi skierowane są zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych, dla których priorytetem jest wysoki komfort grzewczy i wysoka efektywność energetyczna.
  Pompy ciepła to innowacyjne urządzenia grzewcze, które mogą być z powodzeniem stosowane w mieszkaniach, domach i w niewielkich obiektach komercyjnych. Są urządzeniami, które w racjonalny sposób przekształcają energię odnawialną zgromadzoną w ziemi, powietrzu lub w wodzie w ciepło, które zapewnia nam wysoki standard życia. Pompy ciepła poza zapewnieniem wysokich standardów grzewczych, są także efektywne energetycznie, co wpływa na minimalizację opłat związanych z ogrzewaniem mieszkań.
  Przedsiębiorstwo Mirtor oferuje wysokiej jakości pompy ciepła, produkowane przez najlepszych specjalistów w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania - firmy Atlantic i Fujitsu General. Pompy ciepła składają się z dwóch urządzeń - modułu zewnętrznego i wewnętrznego, które współpracując ze sobą, tworzą przyjemny klimat w ogrzewanych pomieszczeniach. Urządzenia te poza ogrzewaniem, są także doskonałymi klimatyzatorami
  Zapewniamy Państwu profesjonalną obsługę i wysokiej jakości urządzenia. Świadczymy usługi na terenie Polski. Nasze bogate doświadczenie, uzupełnione o specjalistyczną wiedzą w zakresie innowacyjnych technologii sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych firm zajmujących się sprzedażą urządzeń klimatycznych, grzewczych i wentylacyjnych w Polsce. Zapraszamy do naszego biura w Toruniu!

  Termin dodania: 21 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Poznań »

  Strona firmy, która zajmuje się projektowaniem, dostarczaniem oraz montowaniem maszyn o nazwie pompy ciepła - urządzenia klimatyzujące, a także wykonuje instalacje wentylacyjne. Można być całkowicie pewnym, iż pompy ciepła Poznań, kupione firmy, której witrynę, znaleźć można pod adresem e-pompyciepla.pl będą najwyższej jakości. Firma gwarantuje bardzo dobrą pomoc i wyspecjalizowany serwis. A trzeba przyznać, iż pompy ciepła to świetna rzecz, także jak najbardziej powinniśmy ich używać. W końcu, dzięki nim, będziemy mieli możliwość sporo zaoszczędzić. Nie należy raczej nikogo przekonywać, iż ceny surowców są wysokie, i rosną. Warto już dzisiaj zainteresować się tym, bo to przyszłościowa technologia. W końcu, tego typu pompy są ekologiczne, a świadomość ekologiczna ciągle rośnie.

  Termin dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Vaillant Saunier Duval »

  Szukasz nowoczesnych i wydajnych rozwiązań jeśli chodzi o ogrzewanie? Chciałbyś skorzystać z usług firmy, która ma mocną pozycję na rynku, jest rozpoznawalna i ceniona? Taką firmą jest z pewnością Vaillant Saunier Duval Sp. z o. o., która od 1874 roku nieprzerwanie dostarcza do domów prywatnych i firm innowacyjne rozwiązania grzewcze. Z pełną ofertą mogą się Państwo zapoznać na stronie Vaillant. pl, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

  Dane adresowe: Vaillant Saunier Duval Sp. z o. o - ul. 1 sierpnia 6A, budynek C, 02-134 Warszawa

  Termin dodania: 08 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków Kraków »

  Oczyszczalnie ścieków i kanalizacja, mimo że kojarzą się z komiczną osobą Tadeusza Norka z polskiego sit comu pod tytułem „Miodowe lata”, są kwestią szokująco ważną dla naszego zdrowia i życia. Codziennie spożywamy przecież wodę, która nie mogłaby nadawać się do picia, gdyby nie zabiegi filtrujące. Oczyszczalnie ścieków i kanalizacja, mimo że kojarzą się z komiczną osobą Tadeusza Norka z polskiego sit comu pod tytułem „Miodowe lata”, są kwestią szokująco ważną dla naszego zdrowia i życia. Codziennie spożywamy przecież wodę, która nie nadawałaby się do picia, gdyby nie zabiegi filtrujące.

  Termin dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Tylko w naszej firmie szeroki wybór urządzeń i atrakcyjna oferta cenowa. Pompy ciepła to nowoczesne urządzenia, które wykorzystująenergię zgromadzoną w naturalnym otoczeniu domu. Nasza firma, czerpiąc z innowacyjnych odkryć w zakresie systemów grzewczych i klimatyzujących, proponuje swoim Klientom wysokiej klasy urządzenia, zgodne z polityką proekologiczną.

  Pompa ciepła, w zależności od rodzaju, odzyskuje ciepło z wód gruntowych lub powietrza i przemienia je w energię, niezbędną w procesie ogrzewania wody użytkowej. W ten sposób, woda z której wszyscy korzystamy, zostaje ogrzana naturalnie, nie generując szkód w środowisku naturalnym i redukując opłaty na ogrzanie mieszkania.

  Oprócz właściwości grzewczych, pompy ciepła posiadają także właściwości klimatyzujące. Są zatem doskonałym urządzeniem, zarówno w lato, jak i w porze zimowej. Charakteryzują się cichym trybem pracy i mają wbudowane nowoczesne systemy sterowania, co sprawia, że są bardzo łatwe w obsłudze i eksploatacji.

  Sprzedawane przez naszą firmę urządzenia są poddawane wielu testom, zanim trafią do domów naszych Klientów. Dbamy o wysoki standard naszych usług i cenimy sobie jedynie sprawdzone rozwiązania grzewcze. Pompy ciepła to gwarancja wysokiej wydajności energetycznej i pratycznej obsługi.

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła »

  Poszukujesz firmy, która wykona instalację grzewczą w Twoim mieszkaniu? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu instalacji grzewczych wykorzystujących pompy ciepła. Nasze pompy ciepła są solidne, wytrzymałe, nie stwarzają zagrożenia pożarowego i tanie. Nie czekaj dłużej i zapoznaj się z propozycją pomp ciepła idm dostępną na naszych stronach internetowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie dlatego z całą pewnością korzystając z naszych pomp ciepła będziesz zadowolony.

  Termin dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kotły gazowe poznań »

  Dla wielu inwestorów budowa domu to bardzo stresujący czas i trudno ustrzec się wtedy różnych błędów. Mamy wizję kuchni czy salonu. Wiemy jaki klimat ma mieć nasz dom. Ale jak wybrać najkorzystniejszy system ogrzewania? Internet aż kipi od porad pseudo doradców, na rynku pełno jest również pseudo fachowców, a każdy mówi co innego. Trudno w takich warunkach podjąć dobrą decyzję. Opierając się na naszym wieloletnim doświadczeniu przeprowadzimy Państwa przez te trudne wybory. Podpowiemy najnowocześniejsze rozwiązania, wyjaśnimy wszystkie trudne techniczne zagadnienia. Naszym największym atutem jest wiedza zdobywana przez lata w tej branży. Nie chwaląc się – jesteśmy po prostu dobrzy w te klocki. Będziemy drążyć do upadłego wszelkie zagadnienia jakie przed nami postawicie.

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompa ciepła »

  Ceny energii cieplnej szybciej osiągną poziom europejski aniżeli statystyczne pensje w Polsce. Tym samym uruchomienie w pompę ciepła to wypuszczenie w czas przyszły. o W dalszym ciągu 6 lat temu skręt nakładów finansowych na montaż instalacji z pompą ciepła (w charakterze różnica cen pośród systemem teatralny ciepła oraz tradycyjnej kotłowni) określało się przypuszczalnieło 20-25 lat, nuże określa się minimalnie na 7 lat oraz spośród roku na rok ów czas skraca się.Podwyżki cen energii elektrycznej w małym stopniu dotyczą pompy ciepła ponieważ nerw potrzeba do napędu sprężarki to zaledwie wokół 1/4 wydajności pompy ciepła a 3/4 energii pozostaje darmowe, nawet wtedy gdy drożeje prąd.o Wytrzymałość sprawności pompy ciepła (COP) - w odróżnieniu aż do stopniowego zmniejszenia sprawności kotła gazowego również olejowego co sprawia że wyzysk kotła jest jeszcze droższa.

  Termin dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy ciepła Szczecin »

  Pompy ciepła, to urządzenia które wykorzystują dostępną w przyrodzie energię do ocieplania naszych domów. pompy ciepła wykorzystują tutaj odnawialną siłę przykładowo z powietrza. Ponieważ powietrze atmosferyczne lub odpadowe z procesów technologicznych stanowi przyjazne źródło energii dla pompy ciepła.

  Te źródła są głównie używane do ogrzewania biur firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw

  , a ponadto oczywiście w domach jednorodzinnych. Kluczową dużą zaletą pomp ciepła, jest ich przystępna cena w eksploatacji, mini czas realizacji, niedrogi koszt utrzymania, długoletnia wytrzymałość, komfort i cicha praca. Pompę ciepła, zamontować można, dosłownie w domach, które nie posiadają pomieszczenia wydzielonego na kotłownię, dzięki niej, będziemy mogli uniezależnić się od skoków cen surowców potrzebnych do ogrzewania, a wszystko dzieje się, zgodnie z z środowiskiem. Również jak widać perfekcyjnie, pompy ciepła to ekonomiczne urządzenia, które warto mieć we własnym mieszkania czy firmie.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczalnie ścieków lublin »

  Na niniejszej stronie internetowej zaciekawieni znajdą naprawdę absorbującą ofertę firmy AJK Investment. Firma specjalizuje się w rozmaitego sortu technice instalacyjnej oraz grzewczej, takiej jak chociażby centralne ogrzewanie. Użytkownicy zaglądając na prezentowaną stronę internetową będą mieli sposobność zaznajomić się z niesamowicie rozległą ofertą firmy. Na prezentowanej stronie internetowej zaciekawieni mogą także zaznajomić się z wysokiej klasy certyfikatami firmy, które świadczą o jakości przeprowadzanych przez firmę usług. Trzeba więc wejść na niniejszą witrynę internetową i dowiedzieć się więcej odnośnie firmy AJK Investment.

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baterie słoneczne Betab »

  Mamy wiele lat doświadczenia w instalowaniu systemów grzewczych. Producent Betab specjalizuje się przy ekologicznym ogrzewaniu. Obszar działania baterii słonecznych dotyczy wszystkich województw. Współdziałamy z wszystkimi głównymi przedstawicielami w obszarze wszystkich województw. Buduje projekty ogrzewania mieszkania poprzez właściwy dobór pompy ciepła współpracujący z baterią solarną przy współpracy z kotłem CO.

  Termin dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kocioł gazowy CO »

  Buduje programy kosztupomp ciepła poprzez właściwy dobór gruntowej pompy ciepła współpracujący z solarem przy współdziałaniu z aerotermalną pompą ciepla. Mamy kilka lat doświadczenia w montowaniu gruntowych pomp ciepła. Firma GAMMAC LTD specjalizuje się przy zielonym ogrzewaniu. Zasięg działania baterii solarnych dotyczy całego kraju. Współpracujemy z wieloma głównymi hurtowniami w obszarze całej Polski.

  Termin dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »