SEO

Strony związane z hasłem 'podkładki':

 • Heriflex - Wyroby z poliuretanu »

  Heriflex jest firmą, która przetwarza poliuretany od 1993 roku. Łącząca w sobie wiedzę oraz doświadczenie nabyte podczas długoletniej pracy związanej z przetwórstwem poliuretanów. Główna część produkcji obejmuje poliuretany lane oraz pianki poliuretanowe (miękkie oraz sztywne). Surowce poliolowe i izocyjanianowe pochodzą od renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Jest to gwarancją otrzymywania tworzywa o wysokiej jakości oraz możliwości dostosowania jego parametrów pod odpowiedniego klienta. Zakres twardości oferowanych przez firmę Heriflex obejmuje: poliuretany 15°Sh

  Termin dodania: 29 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Śruby nierdzewne »

  Stalmut Bielsko-Biała – internetowy katalog hurtowni śrub, nakrętek, nitów, podkładek, wkrętów, obejm, elektrod, tarcz ściernych i innych wyrobów złącznych. Posiadamy w dystrybucji wyroby takich producentów jak Spax, Klingspor, Globoflex, Jordan, Balidon, Festa, Torro i innych. W ofercie m.in. śruby ocynkowane i kwasoodporne. Znajdziesz u nas także śruby i nakrętki calowe.

  Termin dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje stołu »

  Dekoracją każdego stołu są wazony. W okresie zimy trudno o świeżo ścięte kwiaty, dlatego też warto postawić w mieszkaniu kwiaty sztuczne, które ocieplają wnętrze. Dekoracje stołu nie ograniczają się jednak tylko do nich. Z ciekawymi motywami bieżniki jak również obrusy dodadzą elegancji każdej jadalni. Panie domu troszczą się również o meble, podkładając pod ciepłe talerze oraz półmiski podkładki na stół, które przeciwdziałają jego zniszczeniu. Sympatycznym dodatkiem są także atrakcyjne ramki do zdjęć, dzięki którym wspomnienia wspólnie przeżytych momentów będą prawidłowo zaprezentowane.

  Termin dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »