SEO

Strony związane z hasłem 'Panele Akustyczne':

 • Panele ścienne »

  Nasza firma współpracuje w wieloma liczącymi się firmami, które dostarczają nam produktów i jesteśmy ich jedynym i wyłącznym przedstawicielem na cały kraj. Inside Spółka Jawna posiada swoja siedzibę w centrum Warszawy na ulicy Marszałkowskiej 3/5. Serdecznie zapraszamy do naszego biura wszystkie osoby zainteresowane nasza szeroką ofertą w zakresie architektury wnętrz od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00 – 16.30 oraz w piątek 8.00 – 14.00. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo niezbędne numery telefonów w razie jakichkolwiek natychmiastowych pytań.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Meble recepcyjne »

  Meble recepcyjne i pracownicze doskonałej jakości. Solidne wykonaniekażdego, nawet trudnego zlecenia. W ofercie przedstawiamy meble biurowe, lady recepcyjne, szafy i regały, meble gabinetowe oraz systemy ścianek działowych. Razem z Klientem poszukujemy źródeł finansowania. Każdego nabywcę traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem. miejsce pracy powinno być odpowiednio zaaranżowane . Meble muszą posiadać możliwie duży zakres regulacji zapewniający kompleksowe wykorzystanie stanowiska do nauki, zabawy, pracy.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja akustyczna, Ustroje akustczne »

  Stillwall to modułowy system paneli ściennych łączących właściwości dźwiękochłonne i nietradycyjny wygląd, zgodny z nowymi trendami w architekturze oraz wystrojem wnętrz. Dzięki wykorzystaniu do mocowania profili aluminiowych montaż jest niezwykle szybki . System ten gwarantuje wysoką skuteczność wytłumiania dźwięku a co za tym idzie poprawę warunków akustycznych pomieszczenia i wygody ludzi w nim przebywających.

  Termin dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Architected Sound »

  Nasi specjaliści to bardzo doświadczeni ludzie, którzy lubią nowe wyzwania i tworzą wiele ciekawych rozwiązań na specjalne zamówienie klientów. Firma zajmuje się nadmiernym hałasem. Naszym celem jest również zwiększenie świadomości konsumentów na problemy hałasu. Nasi pracownicy zajmują się akustyką wnętrz, systemami scenicznymi, architekturą. Firma redukuje pogłos i poprawia komfort w życiu codziennym.

  Termin dodania: 30 01 2020 · szczegóły wpisu »