SEO

Strony związane z hasłem 'nauka':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Szkoła jazdy Płock »

  Zapraszamy na naukę jazdy, oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki jazdy, posiadamy nowe samochody oraz miłych szkoleniowców którzy posiadają odpowiednie szkolenie, dzięki naszej szkole jazdy zdasz bez problemu i szybko egzamin. Zapisz się już dzisiaj posiadamy najniższe ceny w województwie. Odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na kurs prawa jazy.
  Nauka jazdy płock zapewni ci komfortowe przygotowanie do egzaminu

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia wokalne »

  Oferujemy Państwo profesjonalną naukę gry na instrumentach takich jak gitara, perkusja, pianinio, flet, orgrany oraz naukę śpiewu rytmini, prowadzimy zajęcia dla dzieci i dorosłych, zapisz się na tanie lekcje muzyki w naszej szkole muzycznej w Łodzi a na pewno będziesz zadowolony ze swojego wyboru.
  A twoja Rytmika ulegnie znacznej poprawie.

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online »

  Wyszukanie pracy, która może nam dać pełną satysfakcję nie jest prostym zadaniem. Wertując oferty z różnych firm, można trafić na tak wygórowane wymagania, o których nawet by się nie śniło. Jednym z nich jest biegła znajomość przynajmniej jednego obcego języka. W obecnych czasach jest to warunek niezbędny, dlatego nauka języka angielskiego staje się wymagana. Tym językiem bowiem posługuje się największa liczba osób z całego świata, stąd koniecznie trzeba go umieć w stopniu komunikatywnym. Jest to oczywiście niezbędne minimum, gdyż z reguły umiejętność ta będzie musiała być na jak najwyższym stopniu zaawansowania, by swobodnie móc dogadać się z obcojęzycznymi kontrahentami czy współpracownikami. Z reguły nauka języka angielskiego może przebiegać w różny sposób. Część osób będzie się decydować na sposób tradycyjny, a więc uczęszczanie na zajęcia do językowych szkół albo branie korepetycji. Osoby, które nie będą mieć wolnego czasu na tego typu kursy, będą stawiać na możliwości, które daje im samodzielna nauka języka angielskiego w domu. Do tego potrzeba jednak sporej mobilizacji. Trzeba bowiem zasiadać do nauki regularnie i systematycznie, bo jedynie wówczas przyniesie to efekty

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły jazdy warszawa »

  Szkoła Doszkalania Kierowców Q-Mobil, organizuje szkolenia dla kandydatów na kierowców, oraz jazdy dodatkowe Warszawa, dla osób chcących umiejętnie przygotować się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Odlewnicza, Powstańców Śląskich, Radarowa, lub w każdym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na terenie Polski . Współorganizowane przez nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców, kursy prawa jazdy Warszawa, wyróżniają się specjalnym nastawieniem do osoby szkolonej, oraz pokaźną zdawalnością egzaminów, przez swoich uczniów. Autoszkoła Q-Mobil, to również opcja typu: jazdy doszkalające Warszawa z dojazdem do klienta. Naukę jazdy dodatkową szczególnie promujemy dla uczniów, które sfinalizowały szkolenie na prawo jazdy, lecz ale nie uzyskały odpowiednich umiejętności prowadzenia autem, przyzwalających na zaliczenie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ośrodków Szkolenia Kierowców »

  Zapraszamy do ogólnopolskiego portalu szkół nauki jazdy. Portal przeznaczony jest nie tylko dla Ośrodków szkolenia kierowców ale również dla kandydatów na kierowców. Jeżeli jesteś właścicielem, kierownikiem czy instruktorem OSK możesz za darmow zareklamować swoje usługi które będą widoczne w twoim mieście, województwie lub w skali kraju. Jeżeli zamierzasz w najblizszym czasie iśc na kurs prawa jazdy to tutaj możesz poszukać szkoły która bedzie ci najbardziej odpowiadać pod wzgledem, lokalizacji, ceny, wyspsażenia lub instruktorów. Zapraszamy

  Termin dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka niemieckiego »

  Szkoły językowe Adler są gwarancją wysokiego poziomu kształcenia. Dzięki temu, że spełniają surowe normy jakości nauczania, posiadają europejski certyfikat jakości EAQUALS. W swojej ofercie proponują różnorodne kursy i szkolenia. Do dowolnego poziomu przygotowują konkretny program lekcji oraz wyznaczają wyraźny jego cel. Kładą nacisk na nowoczesne metody nauczania, przyciągającą formę prowadzenia zajęć, profesjonalną kadrę nauczycielską oraz obszerne zaplecze dydaktyczne. Przy najwyższej jakości nauczania konieczny jest stały nadzór akademicki. W związku z tym, nauczyciele pracują pod kierownictwem doświadczonego dyrektora naukowego szkoły, odpowiedzialnego za osiągane wyniki. Wszystko to razem pozwala studentowi wybrać idealny rodzaj kursu, nie tylko przez wgląd na stopień zaawansowania językowego, ale też na swoje potrzeby oraz dyspozycyjność czasową.

  Termin dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
  W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.
  link text

  Termin dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Nauki Jazdy Warszawa »

  MDK to placówka szkoleniowa, która pod obecną nazwą istnieje od 1994 roku. W ofercie posiada: kursy prawa jazdy. legitymuje się zezwoleniem nr 02661465 - BDGiZ miasta stołecznego Warszawy do szkolenia kierowców i kandydatów na kierowców, i nr 31 - Wojewody Mazowieckiego do szkolenia kierowców zawodowych.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka śpiewu »

  Zapraszamy na naukę muzyki, śpiewu oraz gry na instrumentach takich jak
  Nauka gry na pianinie
  Nauka gry na perkusji
  Nauka gry na flecie
  Nauka gry na gitarze
  Nauka gry na keyboardzie
  Nauka gry na fortepianie
  Prowadzimy zajęcia z rytmiki zarówno dla najmłodszych od 7 lat po osoby dorosłe, w naszej szkole muzycznej nie obowiązują egzaminy zapisz się już teraz na tanie lekcje muzyki
  Nauka gry na gitarze łódź lub na innym instrumencie w naszej szkole to sama przyjemność.

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Lubin »

  Studium Royal College jest to szkoła dla dorosłych lubin, która funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Mamy ogromne doświadczenie w profesjonalnym kształceniu, a naszym atutem jest dobrze stworzona kadra nauczycielska. Jeżeli jesteś osobą, która chce podnieść swoje kwalifikacje bądź uzupełnić wykształcenie, a w przyszłości znaleźć interesującą pracę, to dobrze trafiłeś.
  Celem naszej działalności jest zadowolenie oraz satysfakcja klienta, a udaje nam się topoprzez ciągłe podnoszenie jakości oraz standardów nauczania. Naszym słuchaczom proponujemy wysoki poziom douczania w miłej oraz przyjaznej atmosferze, zgodnie z najnowszymi metodami.. Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającego się rynku pracy, poszerzamy ofertę edukacyjną, wprowadzając nowe, interesujące kierunki.
  praktyki zawodowe, które idealnie przygotowują do przyszłej pracy zawodowej.

  W naszej ofercie znajdą Państwo:
  Kursy Językowe,
  Szkoły Policealne dla Dorosłych,
  Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych,
  Kursy Zawodowe,
  Szkolenia dla firm.

  Termin dodania: 01 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku »

  Podczas rocznych kursów nasi studenci poznają techniki rysunkowe, malarskie potrzebne do wykonania rysunków na papierze. Dla szczególnie uzdolnionych oraz zainteresowanych studiami na Akademii Sztuk Pięknych i innych uczelniach artystycznych prowadzimy zajęcia z malarstwa sztalugowego, akrylami, akwarelą i rysunki węglem na większych formatach. Pozwala to przygotować teczkę prac i przygotowuje do egzaminu.

  Termin dodania: 23 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Motywacja do nauki języka obcego »

  Wśród nas obiega nas teza, że samodzielna nauka języków obcych jest zadaniem tak ciężkim, że właściwie nie do zrealizowania. Jednak jest pewnego rodzaju, nowatorski patent, dzięki któremu wszystko staje się klarowne i przejrzyste. Cóż to takiego? To coś, co zamierzamy właśnie Wam zademonstrować! szybka nauka języka obcego jest możliwa- sprawdź naszą stronę www i zapoznaj się szczegółowo z naszą ofertą trenerstwa językowego! Trener językowy to hasło dosyć młode, ale również niezwykle istotne, gdy chodzi o przyswajanie wiedzy. Nie myśl za długo- wkrótce możesz nauczyć się kolejnego języka!

  Termin dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Wrocław »

  Osoby chcące przygotować się do kursu na prawo jazdy we Wrocławiu może zainteresować profesjonalna szkoła jazdy Avanti. Aktualne zasady na drogach i egzaminach w Polsce nie mają przed nami tajemnic. Jeżeli chcesz czerpać z naszego doświadczenia, zachęcamy Cię do odwiedzenia przyjaznej dla kursantów, naszym zdaniem jednej z lepszych szkoły jazdy we Wrocławiu. Nauka jazdy odbywa się na autach takich jak egzamin w ośrodku egzaminacyjnym we Wrocławiu, co więcej, nasza firma ma plac manewrowy w strefie egzaminacyjnej. Przygotowujemy osoby przystępujące do egzaminów na kategorie A, A1, B i B1. Przyjmujemy płatności ratalne oraz dokładamy koniecznych starań, żeby korzystający z naszej pomocy klienci osiągnęli cel, jakim jest zdobycie prawa jazdy.

  Termin dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Poznawanie języków obcych ubogaca. Wie to każdy, kto uczył się przynajmniej jednego języka. Wraz z nauką poznaje się także kulturę i całe bogactwo danego regionu. Językiem umożliwiającym bezproblemowe poruszanie się po świecie jest oczywiście angielski, który jest używany w każdym kraju. Angielski jest niezbędny dla osób chcących rozpocząć pracę w firmie międzynarodowej. W biznesie dobrze jest znać także inne języki, gdyż może to ułatwić relacje z partnerem z kraju, którego język się pozna. Naukę angielskiego można zacząć w każdym wieku, choć, jak wiadomo, najlepiej jest zacząć jak najwcześniej, dlatego istotne jest, by dzieci i młodzież mogły się uczyć tego języka i miały dostęp do wszelkich materiałów edukacyjnych. Na stronie prezentowane są podstawowy z zakresu wiedzy o nauce tego języka, takie jak czasy, zwroty, odmiany zaimków, czasowniki i inne.

  Termin dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego dla dzieci »

  Mając dziecko musimy zadbać nie tylko o jego wzrost fizyczny jednak też mentalny socjalny i afektowany. Od najmłodszych lat przechowujmy je na język angielski dla dzieci Dąbrowa aby rozkręcać ich wyobraźnię i kreatywność. Dzięki temu ułatwimy im start w dorosłe żywota. Właściwości te są wszakże bardzo pomyślne na współczesnym rynku firmie. Zadania takie pozwolą też na łagodne zapędzanie niezaplanowanego czasu pomiędzy równolatków które naucza dzieci kooperacji z różnymi osobowościami. W ten sposób potrafią nawiązać się też przyjacielskie które przetrwają parę lat. Nasza pociecha nie będzie też męczyła się w mieszkaniu czekając na nasz powrót z firmie a my zakończymy się martwic że nie posiadamy jej z kim dawać gdy musimy pójść robić swoje powszednie przymusy.

  Termin dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Językowe Za Granicą »

  Ludzie coraz intensywniej szkolą się języków zagranicznych w związku z rosnącą falą podróży zagranicę. W związku z tym coraz chętniej wybierają kursy nie tylko w Polsce ale także kursy językowe za granicą, umożliwiające jeszcze intensywniejsze doszlifowanie języka. W związku z tym nasza poradnia prezentuje najwyższej efektywności kursy językowe krajowe i zagranicą, dające możliwość naukę kilku języków równocześnie. Mamy kursy dla starszych jak również dla najmłodszych.

  Termin dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Gdynia »

  Właściwie każdy, kto rozpoczyna kurs na prawo jazdy z całą pewnością najbardziej zależy na tym, aby je jak najszybciej dostać. Jednak to w znaczącej liczbie sytuacji okazuje się nie być wcale takie łatwe, bowiem wiele zależy wszak od tego jak nas przygotowano w ośrodku szkolenia, dlatego koniecznie trzeba wyselekcjonować właściwy. I dlatego wszystkich zainteresowanych dobrym przygotowaniem do egzaminu na prawo jazdy serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą tego ośrodka szkolenia, która jest umieszczona na jego witrynie www.

  Termin dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Basen niepołomice »

  Zapraszamy i do częstego odwiedzania basenu rekreacyjnego w swojej okolicy. Basen to miejsce w prawie każdym większym mieście, gdzie jest możliwość miło spędzić

  wolny czas. Taki aquapark to wyjątkowe miejsce gdzie są również wellness, siłownie, fitness, jacuzzi, zjeżdżalnie. Korzystanie z kąpieliska wodnego korzystnie działa na zdrowie

  dając wypoczynek. Basen sportowe są w ostatnich latach coraz bardziej modne. Coraz więcej ludzi od pewnego czasu systematycznie korzysta z wodnych

  atrakcji. Nasz Basen niepołomice otwarty jest zwykle od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora. Szczegółowe informacje w

  tym temacie jest możliwość znaleźć na naszej witrynie internetowej.

  Termin dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku katowice »

  Wielu np. studentów szuka otoczenia, w którym mogłoby rozwijać swe predyspozycje w kwestii rysunku. Dla takich ludzi stworzeni zostali korepetycje, które pomagają w powiększaniu takich uzdolnień. Rewelacyjna atmosfera podczas lekcji sprawia, że następne przyjście to coś wartego oczekiwań.
  Oprócz świetnego klimatu dobrze o tej kwestii wskazuje rewelacyjna zdawalność kursantów którzy skorzystali z grupy i dzisiaj są na wymarzonych studiach dzięki wydatnej asyście ekspertów prowadzących te kursy.
  Odsyłamy na naszą stronę internetową.

  Termin dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański »

  Pozdrawiamy ochoczo w naszym serwisie, który oddany jest w całości nauce języków cudzoziemskich! Posiadamy nadzieję, że zostaniesz jednym z naszych zaufanych użytkowników i razem z nami będziesz szlifował swoje zdolności w wybranym przez siebie obcym języku.
  Każdy może szczerze stwierdzić, że nauka języków obcych w dzisiejszych czasach jest niezwykle znacząca. Choć przodujący jest z pewnością język angielski, który od kilkudziesięciu dobrych już lat posiada status języka międzynarodowego, to bardzo wysoką sławą na świecie cieszył będzie się także język niemiecki, czy też język francuski.
  Szkoły języków obcych, które funkcjonują we każdych naszych miastach, właściwie zawsze proponują naukę w tych 3 językach, rozbudowując swoją ofertę także o pozostałe, mniej spopularyzowane, jednakże zyskujące sobie coraz szersze uznanie języki. Jednym z takowych języków, którego nauczanie jest współcześnie coraz modniejsze, jest z pewnością język hiszpański, a w naszym państwie także język rosyjski.

  Termin dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »