SEO

Strony związane z hasłem 'na sprzedaż':

 • Domy Poznań »

  Strona bajonnieruchomości.pl to zbiór wszystkich nieruchomości w Poznaniu oraz najbliższych okolicach. Specjalnie wyselekcjowana baza sprawia, że nasi klienci mają bardzo szeroki wybór jeżeli chodzi o domy Poznań, mieszkania Poznań, lokale, działki pod budowę, biurowce, powierzchnie użytkowe. Istniejemy na polskim rynku już od kilkunastu lat, w tym czasie zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie oraz pozyskaliśmy znaczny kapitał firmy. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą gwarantujemy atrakcyjne ceny i zniżki oraz domy poznań w najlepszych lokalizacjach w tym mieście. Domy Poznań cieszą się w tym sezonie największym zainteresowaniem . Zastanów się, może zamiast mieszkania na blokowisku zdecydujesz się na wybór pięknie położonego domu ze ślicznym ogrodem oraz placem zabaw dla dzieci?W naszej ofercie również domy poznań na obrzeżach miasta w pięknej malowniczej okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej, bądź do odwiedzin w siedzibie biura na ulicy Odrzyckiej 16a.

  Termin dodania: 15 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Komfortowe apartamenty nad Bałtykiem »

  Marka PROBUD powstała w roku 92 i od tej pory świadczy niezwykle wysokiej klasy usługi budownicze oraz transportowe. Proponujemy Państwu piękne apartamenty i mieszkania nad morzem na sprzedaż. Nasze apartamenty nowo wybudowane mieszkania w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Darłówko, charakteryzują się różnorodnością pod względem położenia, powierzchni oraz oczywiście ceny. Oferowany obiekt składa się z 3 kondygnacji - poddasze, piętro i parter. Serdecznie zapraszamy zapoznania się z naszą witryną internetową.

  Termin dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy na sprzedaż »

  Własny dom jest miejscem, o którym fantazjuje niejeden z nas. Przestrzenie wykończone w różnych wzorach, bez zarzutu zaopatrzona umywalnia, która inspiruje do kilkugodzinnego relaksu, użyteczna sofa, telepudło, pokojowa, rodzinna i miła atmosfera – to czyni, iż dom na sprzedaż jest słusznym wyborem dla każdego, którzy pragną się usamodzielnić, bądź po prostu zmienić własne otoczenie, wprowadzić zmiany, podwyższyć luksus swojego życia. Dom na sprzedaż daje nam dodatkowo ewentualność założenia własnego, przydomowego parku. Czasami może to być warzywniak, a czasem przestrzeń z huśtawkami, karuzelami i zjeżdżalniami – tak bardzo atrakcyjne dla naszych maluchów. Zwykle zdobione fasady, zbiorniki wodne, różnokolorowe drzewa, krzewy i kwiaty kreują miejsce o wysokich walorach artystycznych, która pobudza nas do kilkugodzinnego odprężenia po ciężkim dniu. Zapraszamy.

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż mieszkań poznań »

  O ile wypatrujesz mieszkania albo lokalu użytkowego lub też handlowego, zdecydowanie powinieneś wybrać się do naszej firmy, która przedstawia w swojej propozycji sporą liczbę dowolnego typu lokali, zatem na pewno każdy znajdzie w niej coś co będzie pasowało jego zapotrzebowaniom. Prowadzimy także prace budowlane różnego rodzaju, prace z obszaru wykonawstwa nieruchomości. Nasza praca to wszechstronne działanie przy wznoszeniu nieruchomości. Od budowy po wykończenie i sprzedaż. Nasze lokale są pionierskie

  Termin dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia nieruchomości »

  Spółka posiada w swoim portfolio również liczne wydawnictwa poświęcone rynkowi nieruchomości, m. in. wydawany dwa razy do roku popularny album „Biurowce w Polsce”, poświęcony nieruchomościom przemysłowym album „Magazyny w Polsce” czy towarzyszące targom Album nieruchomości mieszkaniowych. Najnowszym projektem Nowego Adresu są Wirtualne Targi Mieszkań etargi.nowyadres.pl, platforma handlowa łącząca kompletność oferty targów z elastycznością Internetu. Pierwsze edycje etargów odbyły się jesienią 2009 r. we Wrocławiu, Trójmieście, Warszawie i Poznaniu i od razu odniosły spektakularny sukces - w sumie odwiedziło je 139 tys. unikalnych użytkowników, którzy wygenerowali ponad 650 tys. odsłon.

  Termin dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Sprzedaż Łódź »

  Jesteśmy doświadczonym pośrednikiem na rynku nieruchomości posiadającym odpowiednią licencję. Działamy na rynku już od prawie dwudziestu lat z czego od około dziesięciu w dziedzinie pośrednictwa. Nasi doświadczeni pracownicy zawsze dbają o pełne zadowolenie naszych klientów, tak aby proces zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości odbywał się bez problemów związanych ze sprawami urzędowymi, skarbowymi oraz związanych ze skompletowaniem niezbędnych dokumentów. Wciąż rozszerzamy naszą działalność, m.in.: wprowadziliśmy ofertę nieruchomości z zagranicy.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.getestate.pl »

  Klienci, którzy chcą zbyć nieruchomość z pomocą getestate.pl mogą otrzymać bardzo profesjonalną obsługę. Obojętnie czy planujesz wynająć nieruchomość w Toruniu - http://www.getestate.pl/torun/, czy na przykład właśnie zapragnąłeś się sprzedać mieszkanie. Świadczymy usługi oraz udzielamy porad w niezwykle obszernym zakresie. Z nami zorientujesz się, gdzie najszybciej można zbyć mieszkanie a także jak zrobić, żeby dostać za nie odpowiednią stawkę. Z getestate.pl to właśnie ty szukasz potencjalnych kupców, ale też oni czekają na ciebie. Przekonaj się, że warto jest mieć zaufanego agenta w sprzedaży domu albo gdy masz biura do wynajęcia!

  Termin dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Nieruchomości Enter w Szczecinie | mieszkania | domy »

  Pośrednictwo i doradztwo nieruchomości Enter w Szczecinie oferuje szeroki zakres usług w kręgu doradzania w obrocie nieruchomościami, a także wynajęcia, kupna i sprzedaży. Ogłoszenia nieruchomości biur i te od właciciela są bardzo różnorakie. Enter nieruchomości w Szczecinie występuje z propozycją ogłoszenia nieruchomości na wynajem i do sprzedaży, dostosowane do wymagań każdego zainteresowanego. Oferty nieruchomości wg naszych standardów są bardzo szczegółowe i mocno sprecyzowane. Każdy znajdzie dla siebie odpowiednie mieszkanie, dom, lokal niemieszkalny, magazyn, pokój lub grunt w odpowiadającym dla siebie miejscu i wartości.
  Przeglądaj najnowsze oferty nieruchomości: domy, mieszkania, działki i biura w transakcji na sprzedaż lub pod wynajem z miasta Szczecina. Zakup domu lub jego sprzedaż to znaczące sumy transakcji dla każdej strony. Także transakcje z udziałem mieszkania to duże przedsięwzięcie, wymagające czasu i znajomości rynku nieruchomości w danej lokalizacji jak w Szczecinie. Dla przykładu ceny mieszkań nawet takiego samego metrażu mogą się znacząco wahać, w zależności czy jest to duże miasto jak Szczecin, czy małe miasteczko np. Gryfino, Police czy Stargard. Na cenę wpływa również jak daleko jest od centrum Szczecina czy nawet położenie mieszkania na sprzedaż na określonym piętrze. Tak wiele czynników przy wyborze dla zwykłego kupującego, który będzie dokonywał takiej transakcji raz czy dwa razy w życiu jest dużym wyzwaniem. Przy dość znacznych kwotach transakcji za ceny domy na sprzedaż, podjęcie złej decyzji w tak ważnej sprawie jest wykluczone.
  W obecnych terminach występuje duża chodliwość na zamianę, a także zakup i sprzedaż mieszkań i domów w Szczecinie. Zajmuje się tym biuro doradztwa z rynku nieruchomości - Enter nieruchomości. Wartość sprzedaży domu, działki, mieszkania i lokalu użytkowego pozostają różnorodne, a mianowicie wszystek zależy od kliku impulsów. Koszt domu czy biura zależy od jego dorodności, a przede wszystkim od regularności pokoi, od jego umiejscowienia, okolicy, w której się znajduje, od standardu lokalu itd. Działki opinia publiczna kupuje często na kredyt gotówkowy, który pobierają na całe zycie. Ojciec i matka często nowożeńców, wspomaga im w tym celu dokładając celną ilość środków pieniężnych do zrealizowania tej lokaty. Oglądając popularną publicystykę można nadziać na niespotykane ogłoszenia mieszkania na sprzedaż. Ogłoszenia owe są różnorodne i można sobie wydostać to, co wszystkim pasuje najlepiej. Powinieneś podjąć decyzję i posiąść wiedzę czy możesz mieszkać w wilii z ogródkiem czy też lepiej w mieszkaniu w bloku. Od tej decyzji zależy w istocie dużo, jak będziesz się czuć niesamowicie w swoim najnowszym położeniu zamieszkiwania. Wybór jest istotny i należałoby się poradzić także mamy lub rodziny. Mieszkania w wieżowcu przeważnie są przestronne i nie być zobowiązanym martwić o wiele spraw. Wielorakie naprawy kuchni czy drobne minusy wykona zarządca bloku. W ofertach w internecie w sprawie zakupu domu, podane są cena mieszkania czy powierzchnia i bieżący standard techniczny. Powszechnie wiadomo, najlepiej jeśli owy dom obejrzeć we własnej osobie ze starnną dokładnością niż wynajmować coś bez sprawdzenia. Wynajęcie stancji jest też bardzo znane i trzeba się dość często napotkać na oferty sprzedaży nieruchomości. Oczywiście łącznie gruntownie dowiesz się u doradcy nieruchomości, który ponosi konsekwencje za swoistą ofertę sprzedaży.

  Termin dodania: 12 02 2020 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem mieszkań Warszawa »

  Rynek budynków mieszkalnych oraz kapitalna na zanim sprzedawane albo wynajmowane wymagają od sprzedawców dużego zaangażowania oraz pełnego kwalifikacji. Pośrednictwo na rynku nieruchomości wymaga posiadania pozwoleń profesjonalnych (nr upoważnień 9821 oprócz 8871 wydanych za pośrednictwem Ministra Infrastruktury) poza tym cyklicznego dokształcania się z wykorzystaniem pośredników.

  Nasza zakład usługowy spełnia wszelkie te kryteria do tego ma możliwość zaoferować Państwu najwyższy poziom usług plus zminimalizować wszelkie niedogodności spokrewnione ze sprzedażą czy też wynajmem domów i mieszkań.

  Mieszkanie24.com Nieruchomości Michał Niewiński jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w Generali T.U. S.A. (ul. Postępu 15B, 02-676 Olsztyn), a dodatkowo PZU S.A. (al. Jana Pawła II 24, 00-133 Gdańsk) w akceptacji z Ustawą z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce budynkami biurowymi ( zasięg Rzeczpospolita Polska).

  Dając ofertę do eksperckiego biura lokali Mieszkanie24.com nasz Petent zyskuje, gdyż wie, że mojej przeszkodą zajmują się specjaliści.

  Biuro pośrednictwa budynkami mieszkalnymi Mieszkanie24.com ma możliwość zabezpieczyć Państwu obszerną obsługę w zakresie sprzedaży, zakupu, najmu poza tym wynajmu mieszkań i domów.

  Kancelaria nieruchomości Mieszkanie24.com poszukuje fachowych Agentów, a oprócz tego licencjonowanych Pośredników w Obrocie Mieszkaniami i domami do współpracy z rejony Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa mało tego Piaseczna.

  Oferujemy absorbujące wynagrodzenie, a oprócz tego opłacające się okoliczności współpracy.

  OGŁOSZENIE To Skierowane JEST DLA Ludzi POSIADAJĄCYCH Zdarzenie ZAWODOWE W POŚREDNICTWIE W OBROCIE Mieszkaniami i domami.

  Zapraszamy do przesłania CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowy:
  " Wyrażam konsens na przetwarzanie moich danych osobowych dla wymogów niezbędnych do rekrutacji (w akceptacji z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 )."
  na adres email: niewinski.m@mieszkanie24.com

  Zapraszamy do współpracy !
  Michał Niewiński

  Termin dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Bydgoszcz sprzedaż »

  Folwark Deweloper Bydgoszcz w swojej ofercie posiada nowe mieszkania na sprzedaż w Bydgoszczy w dzielnicy Fordon. Nasza główna inwestycja mieszkaniowa znajduje się przy ul. Kaliskiego w Bydgoszczy. Folwark Deweloper to bezpieczeństo zakupu mieszkania gwarantowane przez bank. Nasze nowe mieszkania wyposażone są w nowe technologie i rozwiązania zapewniające komfort na najwyższym poziomie. Szczególnie dbamy o potrzeby dzieci, osób słabszych, starszych i niepełnosprawnych dostosowując naszą ofertę mieszkaniową do ich potrzeb i ograniczeń. Do każdego mieszkania przypisane miejsce postojowe na terenie ogrodzonym osiedla. Wjazd na osiedle tylko dla mieszkańców. Brama sterowana pilotem. Ponadnormatywne doświetlenie przez zastosowanie w salonach mieszkań systemu portfenetrów, czyli okien od sufitu do podłogi. Ogrzewanie z KPEC, z zastosowaniem systemu Thermatic. Programator temperatury w każdym mieszkaniu, który steruje centralnym ogrzewaniem przez cały rok, pozwala szybko i łatwo odciąć media w zależności od potrzeby. Komfort akustyczny mieszkań przez zastosowanie specjalnych cegieł Porotherm acoustic w ścianach oddzielających od sąsiadów. Wszystkie mieszkania i garaże dostępne z wind. Dla bezpieczeństwa - całkowita eliminacja sieci gazowej z budynków. Czekamy w naszym biurze w Fordonie. Zapraszamy.

  Termin dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Producent ocieplonych garaży - Producent EFEKT »

  Pawilony handlowe, kioski gastronomiczne, pawilony handlowe, kontenery, kontenery usługowe, kontenery biurowe, garaże jedno stanowiskowe i wielo stanowiskowe. Hale na konstrukcji stalowej z płyty warstwowej, hale namiotowe. To podstawowe obiekty, jakie tworzymy. Wszystkie pawilony, pawilony, garaże, kontenery wykonane są w oparciu o lekką konstrukcję stalową i obudowę ścienną stworzoną z płyty warstwowej ( płyta obornicka). Obudowa dachu wykonana z paneli dachowych ( płyta warstwowa dachowa). Prowadzimy kompleksową obsługę klientów - proponujemy darmową wycenę, konsulting w kwestiach wyboru odpowiedniego rozwiązania. Oprócz produkcji kontener, pawilon, kiosk, garaż są przez naszą jednostkę montowane na terenie budowy wyznaczonej przez konsumenta. Nasza przedsiębiorstwo dysponuje duże doświadczenie w wytwórczości przedmiotów z płyty warstwowej. Inwitujemy do współpracy.

  Termin dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż spółek zoo »

  Na tej oto stronie internetowej obecne są interesujące informacje na temat spółki ReadyMade Enterprise Sp. z o.o. oraz ReadyMade Accounting and Management Sp. z o.o. Parają się one wsparciem w temacie zakupu gotowej i w pełni zarejestrowanej przejrzystej Spółki tzw. Shelf Company. Jeśli masz zamiar wejść w rzeczywistość swojej własnej działalności gospodarczej nie powinieneś zwlekać tylko niezwłocznie sprawdzić ową stronę. Omówione wyżej spółki proponują swym klientom wsparcie powiązane z fachową księgowością a także podobnymi pokrewnymi aspektami kierowania działalnością gospodarczą. Właśnie dzięki fachowej pomocy speców własną działalność będą Państwo wstanie zalegalizować w przeciągu jednej doby. Zaoszczędzą także Państwo niezwykle cenny czas a także tak potrzebne pieniądze.

  Termin dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »