SEO

Strony związane z hasłem 'biznes':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Księgarnia prawnicza »

  Szukasz książek i czasopism z takich dziedzin jak finanse, biznes czy rachunkowość? Obowiązkowo sprawdź naszą księgarnie prawniczo-ekonomiczną. Ogromny wybór książek, niskie ceny i szybka realizacja zamówień. W naszej księgarni prawnej znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Książki na temat biznesu, ekonomii, prawa, ochrony środowiska i wielu innych. Nie czekaj ani chwili i przekonaj się sam, że nasza księgarnia prawniczo-ekonomiczna to najlepsze miejsce, w którym możesz odnaleźć interesujące książki w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy serdecznie!

  Termin dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blogi - zarabianie na blogach »

  Jedną z dużej ilości form prowadzenia przedsięwzięć biznesowych w internecie jest tworzenie blogów. Mnóstwo osób już od pewnego czasu z powodzeniem aktualizuje własne serwisy tematyczne i równocześnie czerpie z nich pożytki. Istotnym warunkiem rentowności takich działań jest dobra tematyka i zawodowo pisane materiały. Tylko w takim wypadku można mieć nadzieję na zainteresowanie użytkowników. Niestety jak w każdym biznesie należy na początku zainwestować. Uruchomienie bloga to koszt kilkuset złotych. Na szczęście da się skorzystać z naszej zupełnie darmowej platformy blogowej.

  Termin dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spis programów partnerskich »

  Zarabianie przez internet jest naprawdę łatwe. Jest przynajmniej parę sposobów na pracę przez internet. Jednym z dobrych sposobów zarabiania są programy partnerskie. Jeśli posiadamy na przykład serwis o grach komputerowych Pro Evolution Soccer 2009, Bioshock 2: Sea of Dreams oraz Aliens: Colonial Marines. Możemy na niej umieścić reklamy sklepów internetowych właśnie z grami i programami komputerowymi. Inna dobra tematyka to między innymi muzyka takich gatunków: Slide, Symphony i Oriental Foxtrot. Na takie witrynie można reklamować sklepy internetowe z płytami DVD. Mój blog internetowy to spis dobrych programów partnerskich do których warto się zapisać. Serdecznie zapraszam na stronę bo WARTo!

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory pism »

  Poszukujesz wzorów pism? Nie wiesz jak przygotować testament, wypowiedzenie umowy o pracę czy umowę najmu? Obowiązkowo odwiedź nasz portal internetowy, w którym znajdziesz setki wzorów dokumentów. Każdy wzór dokumentu zawiera szczegółowy opis i instrukcję wypełniania. Baza setek dokumentów przygotowanych przez doświadczonych prawników daje gwarancję, że każdy odnajdzie w naszym serwisie wzór dokumentu jakiego potrzebuje. Nie zwlekaj dłużej. Sprawdź nasz portal i pobieraj wzory pism. Zapraszamy również do naszej księgarni prawniczej, krs online i obszernego, tematycznego serwisu prawnego.

  Termin dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Blogi »

  Internet współcześnie odgrywa zasadniczą rolę w życiu większości ludzi. Dzieje się tak już nie tylko w przedsiębiorstwach, ale także i w domach prywatnych. Za pośrednictwem internetu możliwe jest wykonanie wielu spraw. Oprócz tego można w nim dodatkowo zamieścić wiele osobistych treści. Ciekawym przykładem tego mogą być blogi. Każdy użytkownik jeżeli tylko chce zrobić użytek z takiej możliwości, może to wykonać dzieki naszemu portalowi blogowemu. Zachęcamy wszystkich do uruchomienia i prowadzenia elektronicznej wersji dziennika.

  Termin dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Play dla firm »

  Własny biznes dla wielu człeków bywa bardzo istotną rzeczą, do jakiej dokładają wyjątkowo wiele uwagi. Nie jeden z kierowników musi przykładać uwagę do każdego detalu z jakim bywa powiązany osobisty biznes. Każdy czyn i zaprojektowanie powiązane z wydawaniem pieniędzy spółkowych musi być rozważone, gdyż nietrafne lokacje pieniędzy zwykle mają możliwość już na początku pozbawić nas szansy na udany biznes. Nie jeden kierownik powinien zaznajomić się z ofertą play dla firm, jaka jest dla nich wyjątkowo korzystna

  Termin dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z zarządzania »

  LMI jest największą i najbardziej prężną firmą proponującą projekty rozwoju ludzi i firm. LMI założona została w 1966 roku w Stanach Zjednoczonych, jednak współcześnie przejawia aktywność w powyżej 70 państwach na wszelkich lądach. Twórca LMI, Paul J. Meyer, jest szanowanym autorytetem w dziedzinie rozwoju osobistego i zawodowego. Jego założenie opiera się przede wszystkim na fundamentalnych wartościach i regułach dotyczących przywództwa, określania założeń i motywacji. LMI pracuje z tysiącami firm i organizacji ze wszelkich sektorów gospodarki i ma własny znaczący udział w kształtowaniu przywódców, osiągających spektakularne efekty.

  Termin dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo hotelowe - zarządzanie hotelem »

  Doradztwo Horeca prowadzi zarządzanie oraz doradztwo hotelowe, prowadzimy także doradztwo w zakresie sprzedaży i marketingu w hotelu. Doradzamy w kwestii zarządzania restauracją. Optymalizacja kosztów operacyjnych hotelu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług, przygotowujemy procedury operacyjne hotelu oraz plan zarządzania kryzysowego hotelu. Prowadzimy pre-opening hotelu.

  Termin dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moja firma - Serwis Przedsiębiorcy MSP - biznes, finanse, spółki - INFOR.pl »

  Moja firma to serwis internetowy skierowany do małych i średnich przedsiębiorców - MSP, osób planujących podjęcie działalności gospodarczej, wspólników spółek. Każdy przedsiębiorca znajdzie w serwisie przydatne informacje oraz porady dotyczące prowadzenia firmy. Będzie mógł się dowiedzieć jak zarejestrować działalność gospodarczą, jaką formę opodatkowania wybrać, jak zatrudnić pracownika i zgłosić go do ZUS, jak pozyskać środki na działalność firmy i otrzyma wiele innych ciekawych wskazówek pomocnych w prowadzeniu biznesu.

  Termin dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Poszukując dobrej propozycji pracy dla siebie warto jest skorzystać również z opcji, którą przynosi nam w obecnym czasie sieć Internetu. Najszybszym, bardzo ekonomicznym i aktualnym źródłem, gdzie oferty pracy są na wyciągnięcie dłoni, jest internet. Zalecam przegladanie tego portalu. Niemal każdy serwis pracy oferuje swym użytkownikom opcję korzystania z sekcji z newsami bądź artykułami. Poszukiwanie pracy w bieżących czasach okazuje się dla wielu bezrobotnych dosyć mało atrakcyjnym i bardzo ambarasującym zajęciem.

  Termin dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy Partnerskie »

  Internet dzięki swojej wielkości pozwala obecnie na prowadzenie w nim dużych przedsięwzięć biznesowych. Faktycznie w każdej dziedzinie można odnaleźć miejsce dla siebie i zarabiać pieniądze. Nawet początkujący biznesmeni bez większych problemów są w stanie rozwinąć swój biznes. Sporym uproszczeniem dla nich mogą być programy partnerskie jakie stały się bardzo popularne. Żeby poznać więcej szczegółów o tym warto zajrzeć na nasze forum dyskusyjne. Spotyka się tam wielu praktyków pomagających nowym rozwinąć biznes.

  Termin dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarabianiec »

  praca w internecie, zarobek w sieci, jak zarobic pieniadze, pomysl na biznes, programy partnerskie, sklepy internetowe, zarobek w necie, darmowe strony www, darmowe sklepy internetowe.pozycjonowanie stron www,

  Termin dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron www »

  Reklama produktów w internecie to niezwykle ważna sprawa dla każdego biznesmena. Znany serwis internetowy może być przyczynkiem do znacznego wzrostu sprzedaży. Jakim sposobem zatem da się osiągnąć tego rodzaju sukces ? Jedną z wielu alternatyw jest katalogowanie swojej strony. Umieszczanie recenzji o własnym portalu na różnych katalogach w dość istotny sposób wzmaga jego widoczność w internecie. Przykładem stabilnego katalogu, do którego wskazane jest dodać opis serwisu jest rekomendowany tutaj nasz oficjalny spis zasobów polskiego internetu.

  Termin dodania: 20 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty »

  Różnego typu kredyty weszły na dobre w życie wielu ludzi. Aktualnie przypadkowe zakupy ratalne są całkowicie normalną i częstą operacją. Nie zawsze jednak wybór pewnej oferty kredytowej jest rentowny. Mnogość promocji produktów bankowych nie ułatwia wcale podjęcia decyzji. Każdy kontrahent planujący zaciągnięcie zobowiązania finansowego powinien skorzystać z poradników jakie stały się modne w internecie. Jednym z nich jest nasz portal w podstawowej mierze zorientowany na produkty określone dla osób prywatnych.

  Termin dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne biuro »

  Firma Dolnośląskie Centrum Biznesu zajmuje się wynajmowaniem powierzchni biurowej przedsiębiorcom. Oferujemy nowocześnie urządzone biura o przeróżnej powierzchni użytkowej znajdujące się w samym centrum miasta Wrocław. Nasze powierzchnie biurowe znajdują się w nowoczesnym budynku, jaki idealnie przygotowany jest do potrzeb naszych klientów. Poza wynajmem pomieszczeń biurowych oferujemy także naszym klientom wiele innych usług, między innymi chociażby prowadzenie sekretariatu, czy też obsługę biura naszego klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie przedsiębiorstwa poszukujące odpowiedniego miejsca na prowadzenie własnej działalności gospodarczej.

  Termin dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundusze europejskie »

  Lokalizacja przedsiębiorstwa, szanse na osiągnięcie sukcesu, charakterystyka usługi lub produktu, rodzaj działalności, podstawy finansowania, terminy wykonania stanowią podstawowe zagadnienia, które warto zawrzeć w dobrym biznes planie. Masz okazję, aby odkryć szczegóły jego tworzenia zaglądąjąc na omawiany portal internetowy. Wskazujemy jednoznacznie z jakich dokumentów składa się dobry biznes plan, jakie spełnia zadania, w jakim celu go piszemy, jak dużą rolę odgrywa w naszym przedsiębiorstwie. To wiedza przydatna nie tylko stawiającym pierwsze kroki przedsiębiorcom ale również tym, którzy chcą nadal ulepszać istniejącą już firmę.

  Termin dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Głogów »

  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami nie tylko mieszkalnymi, ale również nieruchomościami przemysłowymi, lub też działkami przygotowanymi do zabudowy mieszkalnej lub przemysłowej. Przygotowujemy dogodne umowy najmu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Prócz tego oferujemy naszym klientom usługi doradcze z zakresu wyboru odpowiednich nieruchomości, pomocy prawnej połączonej z rynkiem lokali mieszkalnych, także wyznaczeniu adekwatnej ceny zakupu albo sprzedaży wyselekcjonowanego lokalu. Aktualnie posiadamy niezwykle szeroką ofertę lokali mieszkalnych oraz działek położonych poza miastem, wszystkie nieruchomości również ich dokładny opis i cena znajdują się na naszej stronie internetowej.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń »

  Nasza strona proponuje tłumaczenia z praktycznie każdego zakresu. Nieistotne jakiego typu tłumaczenia Cię interesują z pewnością wyszperasz je w ofercie tego właśnie biura.
  Odrębne podejście do każdego klienta umożliwia dobranie takiego rodzaju usług jakie są konieczne. Tłumaczenia odbywają się błyskawicznie oraz efektywnie. Artykuły są tłumaczone w każdym interesującym klienta języku. Pracownicy agencji za każdym razem dążą do pełnego zadowolenia klienta zatem też korekty są nanoszone tyle razy ile trzeba. Nie ma żadnego limitu ograniczeń i dlatego też wszystkie zainteresowane osoby będą całkowicie zadowolone ze oferowanych usług biura tłumaczeń Katowice.

  Termin dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ukraiński »

  Fachowe tłumaczenia pisemne i ustne, a także tłumaczenia przysięgłe. To wszystko odnajdziesz na stronie www - tłumacz języka rosyjskiego, ukraińskiego oraz polskiego.
  Do każdego kontrahenta podchodzę indywidualnie, gwarantuję pełną dyskrecję i bezpieczeństwo danych. Moje tłumaczenia są absolutnie kompetentne, posiadają wysoką jakość i utrzymany układ graficzny. Wszystkie zlecenia są wykonywane terminowo i za atrakcyjną cenę.
  Oferujemy także tłumaczenia na wiele innych języków, w tym także: Włoski, Słowacki, Norweski, Francuski, Łotewski i inne.

  Termin dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsze lokaty bankowe »

  Szukasz możliwości wygodnego inwestowania swoich pieniędzy w prosty i bezpieczny sposób? Blog w sposób obszerny porównuje lokaty w bankach, biorąc pod uwagę minimalny i maksymalny czas trwania lokaty oraz oprocentowanie lokaty w konkretnym banku. By ułatwić Państwu sprawę porównujemy lokaty w firmach takich jak: PKO BP, Bank BPH, mBank i wielu innych. Ponadto, radzimy gdzie zainwestować środki, by było to stosunkowo mało niebezpieczne, inwestowanie bez ponoszenia strat. Porównujemy lokaty w bankach i fundusze inwestycyjne. Polecamy wszystkim którzy się wahają i mających jakieś pieniądze do zainwestowania.

  Termin dodania: 13 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »