SEO

Księgarnia prawnicza

Księgarnia prawnicza Szukasz książek i czasopism z takich dziedzin jak finanse, biznes czy rachunkowość? Obowiązkowo sprawdź naszą księgarnie prawniczo-ekonomiczną. Ogromny wybór książek, niskie ceny i szybka realizacja zamówień. W naszej księgarni prawnej znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Książki na temat biznesu, ekonomii, prawa, ochrony środowiska i wielu innych. Nie czekaj ani chwili i przekonaj się sam, że nasza księgarnia prawniczo-ekonomiczna to najlepsze miejsce, w którym możesz odnaleźć interesujące książki w atrakcyjnych cenach! Zapraszamy serdecznie!

Szczegóły strony ksiegarnia.serwisprawa.pl:

Podlinkuj stronę ksiegarnia.serwisprawa.pl:

Księgarnia prawnicza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 14

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie dla kancelarii prawnych »

  Innowacyjny system do administrowania kancelarią prawniczą. Oprogramowanie zostało zaprojektowane z myślą o małych, średnich jak i dużych kancelariach prawniczych. Nasze aplikacje dają Ci możliwość prostego zarządzania kancelarią prawną online. W intuicyjnym panelu znajdziesz między innymi e-sąd, wzory pism i dokumentów, kalendarz czy aplikacje wspierające rozliczenia z klientami. Dzięki naszemu systemowi do zarządzania kancelarią prawną będziesz mógł w łatwy sposób mierzyć efektywność, zarządzać czasem i wiele więcej. Sprawdź nas koniecznie.

  Termin dodania: 18 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Wrocław »

  Nastawiona na obsługę osób prywatnych jak również firm i instytucji kancelaria prawna we Wrocławiu. Oferująca szczegółową analizę zgromadzonych materiałów w sprawie i specyficznej sytuacji klienta w świetle aktualnych przepisów prawa. Adwokat zapewnia ogólne doradztwo merytoryczne w kwestiach formalności, dokumentów i aktów prawnych oraz wysoką specjalizację w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie gospodarczym oraz prawie karnym. Niezwłoczność działania, dbałość o precyzję i poprawność udzielonych porad, elastyczność, skuteczność i osobiste oddanie rozpatrywanej sprawie. Praktyczna pomoc prawna w zakresie redagowania dokumentów i zawierania umów oraz profesjonalna reprezentacja sądowa i administracyjna.

  Termin dodania: 23 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa »

  Nieznajomość przepisów ustawowych może nieść za sobą poważne konsekwencje, osoby, które same próbują zgłębiać niejasności kodeksów też nie mogą jednakże mówić o tym, że postępują de facto słusznie. Właśnie z tego powodu wskazane jest zaufanie specjaliście w szczególności, jeżeli już jest nim w rzeczywistości genialny adwokat Warszawa, który może pochwalić się nie tylko wszechstronną wiedzą, niemniej jednak i doświadczeniem w prowadzeniu spraw przed polskimi sądami. Współpraca ze fachowcą umożliwia zaoszczędzić czas, działa ponadto uspokajająco na skołatane nerwy, możemy bowiem uwierzyć, że w trudnej sytuacji nie będziemy sami.

  Termin dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy adwokat w Poznaniu »

  Nasi prawnicy dostarczają porady w aspekcie autorskich praw indywidualnych również majątkowych również w dziedzinie aktywności spółek handlowych. Nasza instytucja oferuje szeroki rozmiar usług prawnych. Gwarantujemy także poparcie na poczet postaci jednostkowych w charakterze prawa rodzinnego. Asystujemy klientom w zespoleniu specyfikacji lekarskiej w prowadzeniu przed komisjami leczniczymi. Jako niewielu z polski świadczymy pomoce prawne dla rolników.

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal dla studentów prawa »

  Jesteś studentem prawa? Poszukujesz aktualności prawnych? Chcesz każdego dnia czytać ciekawe artykuły prawne i udzielać się na forum prawnym? Poszukujesz informacji o imprezach dla studentów prawa? Obowiązkowo sprawdź nasz serwis prawny stworzony z myślą o studentach prawa. Każdego dnia bieżące informacje, artykuły, humor, ogłoszenia i wiele więcej. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i sprawdź nasz serwis prawny! Korzystając z naszego portalu masz pewność, że nie przegapisz żadnej istotnej informacji z świata prawa! Studenci prawa - łączmy się!

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcja ppoż »

  Portal poświęcony dziedzinie bezpieczeństwa przeciwpożarowego w obiektach budowlanych. Dla Wszystkich którzy pragnęliby uświadomić sobie w jaki sposób postąpić w czasie niebezpieczeństwa, zasady użycia gaśnicy, jaką wiedzę obejmuje instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, czym i w jaki sposób zażegnać pożar, w jakich sytuacjach ewakuować wartościowe przedmioty z płonącego miejsca a w jakich sytuacjach szybko opuszczać go. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami jak również zgłaszania uwag do poszczególnych wpisów. Ostatnio doszły materiały dotyczące kwestii: instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, kategorii pożarów a także ciekawa galeria pożarowa obejmująca zdjęcia z pożarów jak również akcji gaśniczych. Zapraszamy na bloga instrukcjapozarowa.pl każdą zainteresowaną osobę.

  Termin dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie w UK »

  Podejmując legalną pracę w Szkocji, nie powinieneś martwić się o swoje bezpieczeństwo. Uczciwy pracodawca załatwi potrzebne papierki, związane z zapewnieniem swoim pracownikom ubezpieczenia w UK. Jeśli jednak nie jesteś pewien swojego szefa, zainteresuj się tą kwestią. To rzecz bardzo ważna dla każdego pracującego, ponieważ ma decydujące znaczenie w momencie, gdy zachodzi przymus skorzystania z pomocy medycznej, co jak wiemy jest stosunkowo kosztowne. W kwestii tych zagadnień, dowiesz się więcej z prezentowanej witryny internetowej.

  Termin dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Lublin »

  Nieprzestrzeganie przepisów obowiązującego prawa wiązać może się z koniecznością poniesienia kary. W przypadku, gdy zostaliśmy pozwani i czeka nas proces osobą, z którą powinniśmy porozmawiać w pierwszej kolejności jest radca prawny. Wyjaśni nam on, dlaczego nasze postępowanie uznane zostało przez prawo, jako czyn zabroniony. W ustawach karnych zostały określone katalogi kar kryminalnych. Są one bardzo zróżnicowane i nawet w obrębie jednego przestępstwa spotkać możemy kary o charakterze bardzo łagodnym i kary bardzo ostre. Jeśli chcemy dowiedzieć się dokładnie, jakie kary grożą nam za jakie czyny, wówczas każdy prawnik lublin wskaże nam Kodeks karny, jako podstawowe źródło informacji. Ja, jako prawnik zapraszam do odwiedzin mojej strony - www.michaljaruga.pl - tam porady online, oraz możliwość kontaktu.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokaci Płock »

  Kancelaria Adwokacka Teresa Mirska świadczy kompleksowe usługi prawnicze na terenie całego kraju. Zapewnienie klientom bezpieczeństwa prawnego traktuje jako nadrzędny cel swojej działalności, w której kieruje się ogromnym doświadczeniem, zdobytym w okresie przeszło 30 lat nieprzerwanej praktyki adwokackiej. Kancelaria zdobyła zaufanie i uznanie swoich klientów jako niezależna i stosująca profesjonalne standardy pracy. Kancelarię tworzą adwokat Teresa Mirska oraz aplikant adwokacki Michał Mirski, którzy są członkami Izby Adwokackiej w Płocku. Zapraszamy - Kancelaria Adwokacka Teresa Mirska, ul. Tumska 6, 09-402 Płock.

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyrobiony prawnik Warszawa »

  Jedna z lepszych kancelarii prawniczych Lexsmt specjalizujących się przede wszystkim w prawie gospodarczym, energetycznym a także obrotem i stanem prawnym nieruchomości. Kancelaria obsługuje klientów pojedynczych, osoby gospodarcze, spółki oraz korporacje. Posiadamy również biegłość w obsłudze osób z kapitałem zagranicznymJeżeli wymagasz obsługi w innym języku, na przykład niemieckim albo angielskim, nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Sprawdź informacje o nas na naszej witrynie internetowej.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »