SEO

Drifting Warszawa

Drifting Warszawa Czy Twój mąż gdy rozmawia o samochodach zawsze skupia się na osiągach i koniach? Zapach palonej gumy a także pisk opon ekscytuje? Może Twoja najlepsza przyjaciółka jeździ jakby była szalona, a w aucie ma większy porządek niżeli w domu i zna wszelkie marki i modele aut? Jeśli chciałbyś komuś bliskiemu o takim charakterze sprawić nietuzinkowy prezent, to jesteś w bardzo dobrym miejscu. Nie mam wątpliwości, w Twojej okolicy jest motoryzacyjny freak i wielką radość sprawi mu szansa jazdy na torze rajdowym. Nasze przedsiębiorstwo oferuje Państwu w okolicach Warszawy drifting - przejażdżkę bardzo szybkim, rajdowym pojazdem z możliwością wykonania różnych sztuczek. Nie jesteśmy ograniczeni wyłącznie do Warszawy. Wykorzystujemy tory w całym kraju. W Olsztynie dajemy możliwość by przejechać się i sprawdzić, różnicę między silnikiem V-8 Ferrari Italia, a dwunastocylindrowym Astonem Martinem DB9. Jazda tego typu samochodami to wspaniałe doświadczenie. Dodatkowo oferujemy jazdę Ferrari albo Lamborgihini Gallardo. Moc emocji, ogromne wrażenia dla każdego fana sportów motoryzacyjnych.

Szczegóły strony prezentzycia.pl/pl/o/drift-taxi/:

Podlinkuj stronę prezentzycia.pl/pl/o/drift-taxi/:

Drifting Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
  W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.
  link text

  Termin dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kielce »

  Na stronie internetowej znajdują się między innymi opinie byłych kursantów. Są to opinie bezstronne, toteż zapraszam do zapoznania się z nimi i skontaktowania się z naszym instruktorem. Samochód, w jakim prowadzone są pomocnicze godziny nauki jazdy to Nissan Micra. Jest to samochód jednakowy jak ten, z którym będą Państwo mieli do czynienia w ciągu egzaminu Państwowego. Nasza szkoła jazdy została stworzona dla najbardziej wymagających, dla osób, które także jak my, nie uznają ustępstwa i kategorycznie dążą do wyznaczonego celu.

  Termin dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ośrodków Szkolenia Kierowców »

  Zapraszamy do ogólnopolskiego portalu szkół nauki jazdy. Portal przeznaczony jest nie tylko dla Ośrodków szkolenia kierowców ale również dla kandydatów na kierowców. Jeżeli jesteś właścicielem, kierownikiem czy instruktorem OSK możesz za darmow zareklamować swoje usługi które będą widoczne w twoim mieście, województwie lub w skali kraju. Jeżeli zamierzasz w najblizszym czasie iśc na kurs prawa jazdy to tutaj możesz poszukać szkoły która bedzie ci najbardziej odpowiadać pod wzgledem, lokalizacji, ceny, wyspsażenia lub instruktorów. Zapraszamy

  Termin dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • STRAŻAK - Nauka Prawo Jazdy Opole »

  Od 10 lat Instruktorzy Ośrodka szkolenia kierowców STRAŻAK skutecznie przygotowują do egzaminu i samodzielnej jazdy, a od 2 lat szkolimy na kategorię B1 czyli prawko od 16 lat. Zapoznaj się z naszą ofertą kursów oraz jazd doszkalających po trasach egzaminacyjnych.

  Termin dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły jazdy warszawa »

  Szkoła Doszkalania Kierowców Q-Mobil, organizuje szkolenia dla kandydatów na kierowców, oraz jazdy dodatkowe Warszawa, dla osób chcących umiejętnie przygotować się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Odlewnicza, Powstańców Śląskich, Radarowa, lub w każdym Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego na terenie Polski . Współorganizowane przez nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców, kursy prawa jazdy Warszawa, wyróżniają się specjalnym nastawieniem do osoby szkolonej, oraz pokaźną zdawalnością egzaminów, przez swoich uczniów. Autoszkoła Q-Mobil, to również opcja typu: jazdy doszkalające Warszawa z dojazdem do klienta. Naukę jazdy dodatkową szczególnie promujemy dla uczniów, które sfinalizowały szkolenie na prawo jazdy, lecz ale nie uzyskały odpowiednich umiejętności prowadzenia autem, przyzwalających na zaliczenie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Olsztyn »

  Chciałbyś zrobić prawo jazdy, jednak masz ciężki plan dnia, jaki bardzo utrudnia Ci życie? Nie możesz pozwolić sobie na dużą płatność za wymarzony kurs? Nic straconego mamy dla Ciebie złoty środek. WSK to adekwatny wybór! Postaw na nas, a dopasujemy terminy szkolenia do Twoich najważniejszych zajęć. Posiadamy plac manewrowy taki, którego to pokonanie czeka kierowców na egzaminie. Naszym klientom zapewniamy pomoce dydaktyczne, załatwiamy formalności, fachowo przygotowujemy do egzaminu na prawo jazdy każdej kategorii. W WSK uczysz się jeździć takim pojazdem, jakim jeździ się podczas egzaminu. WSK zaleca dodatkowo jazdy doszkalające tj. kwalifikacja wstępna Olsztyn i dogodny system opłacania kursu. Odwiedź nasz serwis i zacznij współpracę z najkonkretniejszymi wykładowcami w Olsztynie

  Termin dodania: 25 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Darmowe Szkolenia unijne dla kadr pracowniczych to inwestowanie pieniędzy we sukces firmy. Każdy wyszkolony pracownik, oprócz wiedzy która nabędzie na szkoleniu, wnosi do firmy też zadowolenie i dobrą atmosferę, gdyż wie że pracodawca go docenia umożliwiając mu podnoszenie kwalifikacji. Dzięki wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej pracodawcy mają jeszcze bardziej ułatwione zadanie - szkolenia efs są nawet w 90% dofinansowane przez Unię Europejską, więc firma zyskuje zadowolonego pracownika o wyższych kwalifikacjach jednocześnie ponosząc za to minimalne koszty.

  Termin dodania: 26 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Brzeg Dolny »

  W naszej ofercie szkoła jazdy, kursy na wózki widłowe i auto szkoły. Oferujemy też doszkalanie, nauka jazdy oraz prawo jazdy - Brzeg Dolny, Dolnośląskie

  Termin dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna szkolenia »

  Sztuka prowadzenia pojazdów nie polega wyłącznie na opanowaniu podstawowych zasad ruchu drogowego i eksploatacji samochodu. Znajomość technik defensywnej i oszczędnej jazdy, wpływa nie tylko na nadwyżkę oszczędności związanych z eksploatacją samochodu, ale także na minimalizację ryzyka wypadku w ruchu drogowym. Już teraz każdy z nas może zadbać o bezpieczeństwo na drogach, uczestnicząc w oferowanych przez naszą szkołe jazdy kursach jazdy bezpiecznej.
  Celem szkolenia jazdy bezpiecznej jest nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i kolizji na drogach. Każde szkolenie składa się z teorii i praktyki. W trakcie zajęć teoretycznych nasi fachowcy przedstawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki kolizji drogowych, psychologia dla kierowców, pierwsza pomoc, a także umiejętnośc odczytywania bodźców zewnętrznych podczas prowadzenia samochodu.
  W trakcie zajęć praktycznych kursanci będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nagłą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i poprawnej pozycji na miejscu kierowcy, która wpływa na powiększone pole widzenia podczas prowadzenia samochodu. Uczestnicy kursu będą mogli w praktyce poznać zasadę minimalnego zaufania w relacji do innych uczestników ruchu drogowego, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w różnych warunkach drogowych i pogodowych. Ich technika jazdy zostanie oceniona przez doświadczonego instruktora, który pomoże skorygować błędy i da wskazówki jak efektywniej wykorzystywać zdobyte na szkoleniu kwalifikacje.
  Kurs jazdy defensywnej poprawia technikę prowadzenia samochodu i uczy ekonomii jazdy. Rezultatem zaliczenia wszystkich etapów szkolenia jest redukcja eksploatacji pojazdu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i transportowanych ładunków. Szkolenia prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób merytoryczny i przyjemny. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w pomocne materiały szkoleniowe i umiejętności, mają wpływ na poprawę techniki jazdy pojazdem mechanicznym.
  Nasza szkoła jazdy to miejsce przyjazne każdemu kierowcy. Dbamy o rozwijanie praktycznych umiejętności naszych kursantów, prowadząc nowoczesne i specjalistyczne szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Mogą Państwo liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, a także przyjemną atmosferę w trakcie szkoleń. Zapraszamy Serdecznie!

  Termin dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Toruń cennik »

  Specjalizacją OSK Natan jest prowadzenie kursów prawa jazdy w kat. A i B. Jesteśmy jedną z najlepiej zorganizowanych szkół jazdy w województwie. Posiadamy własny plac manewrowy i nowoczesną salę wykładową. Uczymy na pojazdach do nauki jazdy, zgodnych z pojazdami w WORD Toruń. Z nami nauka jazdy to gwarancja sukcesu.

  W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców pracują jedynie najlepsi instruktorzy. Wielu z nich mówi biegle po angielsku i posiada wykształcenie pedagogiczne. Cechują się cierpliwością i wysokimi wymaganiami, co ma wpływ na wysoką zdawalność naszych kursantów.

  Każdy z kursantów, biorąc udział w prowadzonych przez nas kursach na prawo jazdy A i B otrzyma niezbędne pomoce naukowe i będzie miał możliwość skorzystania z stanowiska komputerowego z pełną bazą pytań. OSK Natan przygotuje Ciebie do egzaminu szybko i skutecznie.

  W naszej ofercie proponujemy atrakcyjne rabaty cenowe dla studentów i zniżki dla grup zorganizowanych. Jesteśmy profesjonalnym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, którego celem jest nauka bezpiecznej jazdy. Wstąp do grona zadowolonych kursantów i podejdź do egzaminu bezstresowo.

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »