SEO

Księgarnia medyczna

Księgarnia medyczna Księgarnia medyczna Ambulans to miejsce, w którym odnajdziesz książki i sprzęt medyczny. Nasze zalety w porównaniu z stacjonarnymi księgarniami to głównie niskie ceny i bogaty wybór książek medycznych. Wszystkie zamówienia wykonujemy szybko, dlatego zamówione książki medyczne i sprzęt medyczny dotrą do Ciebie bardzo szybko. Mamy bogate doświadczenie i gwarantujemy zadowolenie z zakupów w naszej księgarni medycznej. Zapraszamy na nasze strony internetowe, na których zaznajomisz się ze szczegółami naszej oferty i odnajdziesz interesujące książki medyczne.

Szczegóły strony www.ambulans.com.pl:

Podlinkuj stronę www.ambulans.com.pl:

Księgarnia medyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dermatologia Estetyczna »

  Nauka w naszej fundacji trwa dwa lata, z możliwością przedłużenia jej o kolejny rok dla chętnych, którzy będą chcieli ćwiczyć nabyte umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów, którzy są również wykładowcami u nas. Nauka odbywa się podczas comiesięcznych zjazdów, które odbywają co cztery lub pięć tygodni w weekendowe soboty i niedziele. Z dokładnym planem zjazdów oraz programem naszych szkoleń można zapoznać się na naszej stronie internetowej, tam też znajdą się inne ciekawe informacje na nasz temat.

  Termin dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka Rehabilitacyjne »

  Jesteśmy spółdzielnią inwalidów, która od lat zajmuje się produkcją wszelakiego rodzaju produktów metalowych. Nasza oferta jest niesamowicie bogata. Szczególnie szczycimy się produkcją sprzętu dla medycyny i rehabilitacji, gdyż wytwarzając tego typu wyroby pośrednio pomagamy najbardziej potrzebującym. W naszym zakładzie znajdują się jednak również inne produkty, takie jak meble dla szkół, hoteli, urzędów, fotele obrotowe, stoły warsztatowe i stojaki sklepowe. Na zlecenie klientów jesteśmy w stanie wykonać także inne usługi z zakresu obróbki i spawania metalu.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zaćma Leczenie »

  Oferta usług kaliskiego ośrodka okulistycznego to wszelka działalność skierowana na ratowanie wzroku pacjentów z różnego rodzaju wadami. Profesjonalną pomoc znajdą tu osoby, które mają wrodzone jak i nabyte problemy ze wzrokiem. Wśród polecanych usług ośrodka znajdują się: laserowa korekcja wad wzroku, operacje usunięcia zaćmy, zeza, leczenie AMD, różnego rodzaju zabiegi laserowe pomocne w korekcji wad wzroku oraz wszelkie zabiegi diagnostyczne. Ośrodek w swojej ofercie posiada też szereg ciekawych usług promocyjnych, a nawet bezpłatnych.

  Termin dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Temblak »

  Coraz więcej dzisiejszego spółeczeństwa ma mało ruchu co sprzyja powstawaniu się bolesnych chorób układu krążenia krwi w pierwszwej kolejności w kończynach dolnych. By odpowiednio wcześnie ich uniknąć czy zapobiec dalszemu poglębianiu się choroby należy zakupić odpowiednie podkolanówki przeciwżylakowe jakie proponuje działający w Internecie sklep medyczny. W jego asortymencie są priponowane towary jednego z dobrze znanych w branży o specjalności rehabilitacyjnej producentów jakim jest przkładowo firma Relaxsan.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Leki »

  Stanowimy zespół niezmiernie biegłych farmaceutów z ogromną wiedzą na temat dostępnych na rynku farmaceutyków. Swoimi umiejętnościami dzielimy się z regionalnymi klientami. Dodatkowo zadecydowaliśmy poszerzyć miejscową, stacjonarną działalność o ewentualność dokonywania zakupów specyfików, kosmetyków oraz wyrobów medycznych przez sieć internetową. Na skutek tego nasi konsumenci oszczędzają czas, a co więcej pieniądze, dlatego że medykamenty przedkładane poprzez ten kanał dystrybucji są przeważnie znacznie tańsze niźli w innych stacjonarnych punktach owego typu.

  Termin dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Proteza Nogi »

  Nasza firma od kilkunastu lat trudni się projektami dodatkowo robieniem protez, na rzecz ludzi z wrodzonymi wadami genetycznymi tudzież tych, którzy utracili kończynę w rezultacie nieszczęsnego wypadku. Nasza specjalizacja to protezy nóg, które produkujemy z wspaniale wytrzymałych materiałów, także które swoimi cechami można porównać normalnej kończynie.
  Długoletnie doświadczenie oraz najwyższe zaawansowanie technologiczne naszych protez to cechy odróżniające nas spośród konkurencji.

  Termin dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pierwszej pomocy »

  chcemy pokazać Wam firmę OMEDIQ. Firma OMEDIQ specjalizuje się w przeprowadzaniu kursów i szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Wyszogrodzkiej 8/178. Zadajmy sobie jedno główne pytanie - Czy jest coś bardziej humanitarnego od uratowania komuś życia? W naszej firmie pracują najlepiej wykwalifikowani lekarze z wykształceniem pedagogicznym. Nasza praca stała się dla nas pasją i powołaniem. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą kompletną oferta na naszej stronie firmowej!

  Termin dodania: 31 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Kraków »

  Krakowski gabinet psychoterapii i psychiatrii proponuje pomoc dla osób cierpiących z powodu schorzeń natury psychicznej, ale też dla specjalistów chcących podnieść swoje kwalifikacje. Ten sprawdzony lekarz psychiatra to doświadczony specjalista dbający o to, aby psychoterapia, którą prowadzi była jak najbardziej efektywna. Jednym ze sposobów pomocy w takich staraniach jest superwizja terapii prowadzonej przez innych specjalistów mająca na celu przede wszystkim śledzenie zarówno samego procesu leczenia, jak i relacji na linii psychoterapeuta-pacjent. Solidnie prowadzona superwizja obejmuje sferę formacyjną, normatywną i wzmacniającą.

  Termin dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zapalenie zatoki »

  Zwykłe przeziębienie, którego nie leczymy może z biegiem czasu przeistoczyć się w chorobę długotrwałego zapalenia zatok. Problem ten dotyczy coraz większej ilości osób. Leczenie tego schorzenia nie jest sprawą prostą W lżejszych przypadkach mogą pomóc domowe sposoby, jednakże w cięższych nie obejdzie się bez interwencji chirurga. Zapraszam na moją witrynę, na której odnajdziecie Państwo opis choroby a także parę wskazówek na temat choroby zatok. Sam mam kłopoty z zatokami, więc wiem z doświadczenia jak sytuacja wygląda. Na tej witrynie chciałbym to opisać.Na zatoki

  Termin dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cukrzyca i Otyłość - PEN »

  Pismo skierowane do osób chorych na cukrzycę oraz zmagających się z problemem otyłości.
  Istnieje od roku 2005 i stara się na swoich łamach pokazywać, że z cukrzycą można żyć aktywnie, a zdrowy styl życia może być atrakcyjny.
  Na stronie www jest archiwum magazynu PEN.
  Kompendium wiedzy - cukrzyca i otyłość. Objawy cukrzycy, cukrzyca typu 1 i cukrzyca typu 2, dieta dla cukrzyków, itd. Typy i leczenie otyłości.
  Magazyn PEN. Cukrzyca i Otyłość za pośrednictwem przedstawicieli medycznych, aptek i prenumeraty dociera w całym kraju do osób chorych na cukrzycę typu 2., zagrożonych tą chorobą i powikłaniami. Czytelnikami pisma są osoby głównie starsze, wymagające opieki, chorzy na cukrzycę, zagrożeni chorobą lub z innymi powikłaniami chorobowymi.

  Termin dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »