SEO

Foundationone

Foundationone Foundation One to nowatorski test, na podstawie jakiego powstaje pełny profil nowotworu. Dzięki niemu, specjalistom prowadzącym leczenie, znacznie prościej jest ustalić możliwe reakcje pacjenta na wdrożoną kurację. Okazuje się, że badanie raka na poziomie DNA daje wiele odpowiedzi odnośnie tego, jak będzie się on zachowywał. Foundation One to wykorzystanie profilowania genomowego do walki z nowotworem. Wynik opiera się na badaniu tzw. biomarkerów, przez co pozwala na dobór pacjentowi celowanych immunoterapii o potencjalnie największej efektywności. Więcej o fundation one przeczytacie Państwo na stronie fundationone. pl, na którą to gorąco zapraszamy.

Szczegóły strony www.foundationone.pl:

Podlinkuj stronę www.foundationone.pl:

Foundationone

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prostata u Panów »

  Męskie zdrowie to temat, który dotyczy nie tylko mężczyzn, ale i panie, które jak wiemy od urodzenia wykazują instynkt dbania i troszczenia się o swoich najbliższych. Niejednokrotnie też zdarza się tak, że panowie wstydzą się lub nie chcą mówić ze swoimi partnerkami na temat niektórych niedomagań zdrowia. Istnieją pytania które mogą drażnić nie tylko dojrzewających chłopców, ale także dorosłych mężczyzn. Właśnie w tym celu powstała ta strona - by każdy, kto ma jakiś problem lub dręczy go jakieś pytanie, mógł tu zajrzeć i odszukać kompletną poradę.

  Termin dodania: 17 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowy układ pokarmowy »

  obecnie coraz częściej pragniemy poznać nieznane dotąd smaki. Pragniemy, aby nasze potrawy odznaczały się nowymi smakami i aromatem. Nie skupiamy jednak uwagi na fakt, iż poddając żywność różnym obróbkom pozbawiamy go tego, co najbardziej wartościowe, a wzbogacamy w ciężkie do strawienia szkodliwe substancje. Na stronie enzymy.info dowiemy się, jak nasze enzymy radzą sobie z rozkładem różnej żywności, jakie czekają nas z tego powodu problemy zdrowotne, a także jak funkcjonuje nasz układ pokarmowy.

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oczyszczanie a dieta »

  Przeprowadzanie kuracji oczyszczających bez uprzedniego przygotowania organizmu i wybrania najlepszej dla stanu zdrowia metody jest niezwykle niebezpieczne. Można w ten sposób bardzo osłabić ciało i skutki będą przeciwne dp tych, na jakie liczyliśmy. dieta oczyszczająca to strona, która w niezwykle pomocny sposób pomoże Ci przygotować się i dobrać efektywną kurację, a także podpowie Ci, co robić, by efekty oczyszczania były jak najdłuższe.

  Termin dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Witaminy w kosmetyce »

  Nasze WWW poświęcone medycynie dostępne jest pod adresem Moj-doktor.pl. Konkretniej na stronie przyglądamy się witaminom i minerałom. Stanowi ona unikalną bazę wiedzy. Za jej sprawą poznasz więcej informacji o Twoim własnym organizmie. Wybrane zagadnienia poruszane na stronie to magnez właściwości, chrom w tabletkach oraz cukry. Strona internetowa nieustannie się powiększa. Chcemy by nasze dzieło stało się istotnym elementem internetu dla osób mających na celu żyć zdrowo. Myślimy, że w ten sposób dołożymy naszą cegiełkę do polepszenia stanu zdrowia naszego społeczeństwa. Będzie to dla naszego ego najpiękniejszą nagrodę. Z tego powodu mamy nadzieję, że będziecie często odwiedzać WWW. Zapraszamy 24h na dobę 7 dni w tygodniu, nie czekaj.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulary progresywne Białystok »

  Centrum optyki to specjalistyczna firma, łącząca doświadczenie z innowacyjnymi metodami w zakresie ochrony wzroku. Dzięki współpracy z najlepszymi producentami, oferuje szeroki wybór niezawodnych szkieł, nowoczesnych opraw okularów korekcyjnych, soczewek oraz okularów słonecznych. Klienci, którzy decydują się na skorzystanie z usług firmy są otoczeni opieką profesjonalnych doradców, w tym lekarzy okulistów oraz optyków. Dzięki temu zarówno szkła, jak i oprawki są idealnie dobrane do indywidualnych potrzeb klienta.

  Termin dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dolegliwości skóry - liszajec zwyczajny »

  Ból skóry, jej zaczerwienienie, wysięk i swędzenie, jak również wiele innych zmian skórnych należą do najczęściej występujących przejawów liszaja. Zespół przyczyn tej przypadłości nie jest znany. W poszczególnych sekcjach strony liszaj.com zaprezentowaliśmy odpowiednie procedury łagodzenia dokuczliwych wykładników schorzenia. Terapia miejscowa, leczenie farmakologiczne i fototerapia są jednymi z opisanych tu sposobów na liszaj. W dodatku witryna obejmuje gruntowny opis wszystkich postaci liszaja jak liszajec zakaźny, liszaj płaski, twardzinowy i rumieniowaty.

  Termin dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Depilacja brazylijska »

  Usuwanie owłosienia z miejsc bikini nazywa się depilacją brazylijską. Metoda ta została opracowana w Stanach Zjednoczonych przez imigrantki z Brazylii. Obecnie można wyróżnić kilka wariantów owego procederu. Dokładnie zostały one wyłożone na stronach witryny depilacjabrazylijska.com.pl. Przed zabiegiem depilacji brazylijskiej należy zwrócić specjalną atencję na schludność salonu i na to czy kosmetyczka jest profesjonalistką. Bardzo popularne są w ostatnim czasie też modne intymne fryzury, jakie można uzyskać w trakcie zabiegu depilacji brazylijskiej.

  Termin dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwyrodnienia stawów »

  Do pewnego czasu reumatyzm traktowany był jako przypadłość wieku starczego. Na stronach witryny reumatyzm.info.pl odkryjesz najnowsze wiadomości w kwestii schorzenia, w tym jego zwiastuny, strategie terapii, prawdziwe przyczyny, potencjalne powikłania pochorobowe a także informacje o tym kto jest najbardziej narażony na zachorowanie. Biorąc pod uwagę fakt, że reumatyzm stanowi wspólną nazwę dla różnorodnych schorzeń układu szkieletowego, w serwisie opisano różnorodne jego modele. Oprócz tego ukazaliśmy nowoczesne metody leczenia tych przypadłości z wykorzystaniem takich metod jak naświetlania, fizjoterapia, krioterapia, leczenie farmakologiczne, leczenie objawowe.

  Termin dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii "ODZYSKAJ KONTROLĘ" - Chorzów »


  Psychoterapia i psychologia mają na celu leczenie wszelkich problemów zdrowotnych powiązanych z trudnościami w codziennym funkcjonowaniu i samorealizacją. Spotkanie z psychologiem zazwyczaj jest rezultatem spadku zdolności do właściwego zachowania w codziennym życiu. Psychoterapeuta i psycholog z naszego ośrodka zajmują się udzielaniem pomocy dorosłym, a także dzieciom i młodzieży.
  Pomoc psychologiczna na tym polu dotyczy przede wszystkim problemów, jakie niesie za sobą depresja, nerwica czy anoreksja i bulimia. Na kłopoty pacjentów zgłaszających się do chorzowskiego ośrodka patrzymy z wielu perspektyw. W działalności tego typu wartościowa jest kompetencja i praktyka naszych terapeutów. Każda prowadzona przez nasz ośrodek terapia bazuje na zwróceniu uwagi na uwarunkowania psychologiczne i społeczno-kulturowe, jak również na indywidualną perspektywę postrzegania, jaką ma każdy człowiek.
  Nasz zespół w swojej praktyce psychoterapeutycznej integruje odmienne ujęcia – psychodynamiczne, behawioralne czy systemowe. Wszystko w celu zorganizowania jak najlepszej opieki. Pomyślnie rozstrzygamy problemy emocjonalne czy kłopoty wychowawcze naszych podopiecznych. Gwarantowana jest u nas nie tylko pomoc psychologiczna, ale i neurorehabilitacja oraz leczenie nerwic. Nasze centrum prowadzimy z myślą o ludziach poszukujących wsparcia z psychologii i psychoterapii.
  Oferujemy pomoc pacjentom cierpiącym na zaburzenia lękowe i zaburzenia odżywania się. Przez nasz ośrodek również terapia dla osób pragnących samorozwoju. Pomyślnie zażegnujemy trudności wychowawcze, z jakimi borykają się rodzice, jak również wspieramy młodzież cierpiącą na zaburzenia odżywania, to jest na anoreksję i bulimię. Nasi psycholodzy spowodują, że Twoja depresja odejdzie w przeszłość, a Ty pokrzepisz się psychicznie. Podaruj sobie i swoim bliskim szansę na szczęśliwe życie – terapia u naszych specjalistów z psychologii i psychoterapii umożliwi Ci zwalczyć wszelkie problemy drzemiące w Twoim wnętrzu.

  Termin dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żyj zdrowo i długo »

  Na stronie można znaleźć informacje dotyczące problemów z jelitamihttp://schorzenia.com.pl/zapalenie-jelit-leczenie-ziolami/. Takie schorzenia jak zapalenia jelit oraz zespół jelita drażliwego mogą dotknąć każdego. Nie należy ich lekceważyć, bowiem jelita są kluczowym organem naszego organizmu, który odpowiada za przyswajanie wody i witamin. Nieleczone choroby jelitowe są w stanie doprowadzić nawet do nowotworów. Jeśli masz zamiar dowiedzieć się więcej o naturalnych sposobach poprawy pracy jelit, nie wahaj się przed wejściem naszą witrynę www.

  Termin dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »