SEO

Izolacja natryskowa piank

Izolacja natryskowa piank Oferujemy wysokiej jakości izolacje pianką poliuretanową.

-Termoizolacja poddaszy, dachów, stropodachów, zadaszeń, stropów.
-Termoizolacja ścian w konstrukcjach drewnianych, murowanych, stalowych.
-Termoizolacja ścian w systemach szkieletowych obiektów mieszkalnych, użyteczności publicznej, przemysłowych, hangarów.
– Termo i hydroizolacja fundamentów.

Szczegóły strony www.termo-pur.com:

Podlinkuj stronę www.termo-pur.com:

Izolacja natryskowa piank

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ogrodzenia siatkowe »

  Nasza firma zajmuje się produkcją ogrodzeń panelowych oraz bram. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, możemy pochwalić się bardzo dobrą jakością i trwałością wszystkich naszych produktów. Współpracujemy z wyłącznie sprawdzonymi dostawcami materiałów, spełniających normy jakościowe. Współpraca z nami to zawsze pewność i zadowolenie z szybkiej realizacji zamówienia, nawet jeśli jest ono niestandardowe. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już teraz i przekonaj się sam że warto nam zaufać. Nasza firma działa w oparciu o system procesowego zarządzania jakością

  Termin dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządca nieruchomości Warszawa »

  Mylne jest twierdzenie, że zarządzanie nieruchomościami to tylko nadzór nad naprawą, konserwacją i obsługą budynków. To również inne, tak samo istotne lub ważniejsze zajęcia, jak na przykład windykacja należności i nadzór na bieżąco nad stanem technicznym budynków.
  Nasza firma zajmuje się tym wszystkim. Po ustaleniu z partnerami biznesowymi indywidualnych warunków współpracy, możemy rozszerzyć zakres wykonywanych prac, choćby o obsługę prawną.
  Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z rzetelną i profesjonalną, solidną oraz doświadczoną firmą, odwiedź witrynę DOMESTIKA i wybierz jedną z dostępnych form kontaktu. Możesz liczyć na korzystne warunki umowy.

  Termin dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozbiórki Wrocław »

  Posiadamy wysokiej klasy kadrę inżynierską, która posiada 16 lat doświadczenia Od 2004 roku realizujemy usługi w zakresie wiercenia oraz cięcia w betonie techniką diamentową. Firma stale się rozwija oferując klientom pojawiające się na rynku nowoczesne rozwiązania w technice diamentowej. Nasza oferta to poza tym: rozbiórki, montaż kotew i rozrywanie betonu. Od 2008 roku znajduje się tam usługa rozbiórek technicznych przy użyciu radiowo sterowanego robota wyburzeniowego. Gwarantujemy Ci wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń w sposób profesjonalny i bezpieczny przy użyciu najnowszych sprzętów o najwyższej jakości. Zapraszam na stronę internetową po więcej informacji.|Działmy na rynku od 2004 roku. Od tamtego czasu oferujemy usługi w zakresie wiercenia oraz cięcia betonu metodą diamentową. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo rozrywanie betonu i montaż kotew. Chęć ciągłego rozwoju firmy w kierunku innowacyjności zaowocowała wprowadzeniem w 2008 roku usługi rozbiórek technicznych przy użyciu radiowo sterowanego robota wyburzeniowego. Firma ARCAD budownictwo to kadra inżynierska wysokiej klasy z 16 letnim doświadczeniem. Prace realizowane są w sposób bezpieczny i profesjonalny przy użyciu nowoczesnego sprzętu o bardzo wysokiej jakości. Zapraszam na stronę internetową po więcej informacji.|Witam! Mamy wyjątkową ofertę, która zawiera pojawiające się na rynku nowoczesne rozwiązania w technice diamentowej. Jako wysokiej klasy kadra inżynierska z 16 letnim doświadczeniem w prowadzeniu prac wykorzystujących technikę diamentową, zapewniamy realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń w sposób profesjonalny i bezpieczny. Oferujemy między innymi: cięcie piłą linową, cięcie betonu z wykorzystaniem pił napędzanych silnikami wysokiej częstotliwości, rozrywanie betonu, rozbiórki techniczne. Firma ARCAD budownictwo to przede wszystkim kompleksowe usługi i dbałość o każdy szczegół. Pracę wykonujemy za pomocą nowoczesnego sprzętu.}

  Termin dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy z bali »

  Każdego roku w takich porach jak zima i jesień, rosną koszty związane z ogrzewaniem domu. Zasadniczym składnikiem, jaki warunkuje utrzymywanie się ciepła w naszym mieszkaniu jest termoizolacja ścian. W domach murowanych, ażeby lepiej utrzymać ciepło należy dodatkowo wykonać tynkowanie ścian. Dużo lepszym termo izolatorem jest drewno, z jakiego zrobione są domy z bali. Nie przepuszcza tak zimna z zewnątrz do środka jak w przypadku tradycyjnych domów. Tym samym, nie trzeba tak często ogrzewać domu, ażeby była utrzymywana właściwa temperatura. Prócz nowoczesności jest to jeden z elementów, dla których kontrahenci decydują się na zakup domów z bali. By sprawdzić pozostałe zalety, zobaczyć galerię obrazków czy też dowiedzieć się jakie są ceny budowy i utrzymania domków drewnianych prosimy zapoznać się z naszą propozycją. Całkiem możliwe, że za kilka lat to domy z bali wyprzedzą popularnością domy murowane.

  Termin dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody Warszawa »

  Schody. W pełni dostrojone do mieszkania i Twoich koncepcji. Skonstruowane z najwyższą dokładnością, z użyciem najbardziej nowoczesnych technologii. Schody w dowolnie zaprojektowanych kształtach i wykończeniach. Na miarę możliwości, potrzeb, gustu. Schody zaplanowane są przy użyciu dedykowanego softu, pozwalającego na możliwie najsensowniejsze wykorzystanie pustej powierzchni. Opracowane dla bezpieczeństwa wygody. Gorąco namawiamy do kontaktu z konsultantem, który poradzi, ułatwi wybór. Zapraszamy - schody Warszawa. Wasza satysfakcja z bezproblemowego używania są dla nas priorytetem.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Wrocław »

  Nie istnieje taka osoba, która obejdzie się w dzisiejszych czasach bez rzetelnego projektu, jeśli chce coś zbudować. Poczynając od dużego biurowca|wieżowca, kończąc na jednorodzinnym domku, wszędzie tam potrzebny jest architekt. Wrocław można wziąć za przykład miasta, gdzie po {zmianach systemowych|transformacji systemowej z roku 1989 wybudowano mnóstwo imponujących i cieszących oko budowli. Żadna z nich nigdy nie ujrzałaby jednak światła dziennego, gdyby nie wykonujący pracę w ustroniu swojego biura twórczy architekt. To w głowach tych nietuzinkowych ludzi rodzą się plany, które przelewają na karty, tak by z kolei budowniczy urzeczywistnili ich wizję.

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materiały ścierne »

  Co to jest unikal.pl? Unikal.pl jest to firma, która specjalizuje się w konfekcjonowaniu i handlu materiałów ściernych nasypowych. Unikal.pl zaopatruje zarówno potężne zakłady przemysłowe, jak też klientów detalicznych. Unikal.pl nie określa minimalnego zamówienia. Z usług unikal.pl skorzystało już mnóstwo firm z kręgu Unii Europejskiej. Unikal.pl ma w posiadaniu szeroką gamę krążków ściernych, które są wyprodukowane z płótna, papieru, siatki oraz włókniny ściernej w głębokim zakresie średnic od 75 mm do 1000 mm. Krążki mogą zostać wykonane z różnorodnymi typami otworów oraz systemami mocowania. Taśmy ścierne bezkońcowe proponowane przez unikal.pl są w różnych gatunkach oraz wymiarach. Taśmy ścierne wytwarzane są na różnych podłożach z nasypem z węglika krzemu, cyrkonu oraz elektrokorund.

  Termin dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sztuczne nawierzchnie »

  Pełna paleta artykułów i materiałów do przygotowania nawierzchni z granulatu EPDM: posadzki parkingowe, bezpieczne nawierzchnie na place zabaw, nawierzchnie na boiska, sztuczne nawierzchnie sportowe, rekreacyjne do hal. Urządzenie obiektów przemysłowych i sportowych w systemy nawierzchni: nawierzchnie przemysłowe, parkingowe oraz nawierzchnie na parkiety sportowe. Granulaty gumowe - SBR i EPDM, wypełnienie do sztucznej trawy - infill, kleje poliuretanowe i inne składniki sztucznej nawierzchni, wytworzone na bazie gumy EPDM. Nawierzchnie poliuretanowe są wytrzymałe, odporne na zużycie, pogodę, co jest najlepszą gwarancją bezpieczeństwa, doskonałego wyglądu, higieny.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kraków modernizacja kotłowni »

  Wykonywana przez nas modernizacja kotłowni jest szczególnie korzystna dla nabywców, którzy nie mogą przebudowywać zagospodarowanej już parcele, ponieważ nie robimy zleceń ziemnych, a do tego modernizacja przebiega bardzo śpiesznie.
   Przy wysokich temperaturach pompy ciepła szczególnie powietrzna pompa ciepła działa, jak klimatyzator, czyli odbiera ciepło z pomieszczeń i wydala je na zewnątrz. W katalogu usług/produktów posiadamy trzy powietrzne pompy ciepła DHP-A, DHP-H Opti, DHP-AQ pompa z bezpośrednim odparowaniem.
   

  Termin dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi Lublin »

  Dźwigi Lublin tel. 501-021-730 - Zajmujemy się wynajmem dźwigów i żurawi samojezdnych ( dźwigi, żurawie) marki Grove, z obsługą operatorską. Żurawie samojezdne, dźwigi, maszyny budowlane, sprzęt budowlany i inne...

  Termin dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »