SEO

Biuro rachunkowe Katowice

Biuro rachunkowe Katowice W swoje zadania wkładamy mnóstwo zainteresowania. Kładziemy szczególnie na jakość realizowanych usług, a także Wasze bezpieczeństwo. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w związku z tym w naszym przedsiębiorstwie znajdziesz ogół tego czego pragniesz.
Najlepsze biuro rachunkowe Katowice - to Ekonomist. Jesteśmy konkretnym partnerem dla naszych klientów. Już teraz wejdź na naszą stronę ekonomist.pl a także skontaktuj się z nami! Służymy doradztwem tudzież wspieramy w podobny sposób mniejsze jak i wielkie przedsiębiorstwa po to aby odciążyć Was w pokonywaniu zawikłanych szlaków nakazów księgowych dodatkowo podatkowych. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.ekonomist.pl:

Podlinkuj stronę www.ekonomist.pl:

Biuro rachunkowe Katowice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Księgowość Biuro rachunkowe Kadry Wrocław »

  AFK COB Wrocław to firma, która powstała z myślą o wszystkich przedsiębiorcach działających na terenie Polski. Jesteśmy, po to aby pomagać na każdym etapie działania firmy. Biuro rachunkowe oferuje księgowość, kadry i płace, audyty, doradztwo podatkowe, prawne i biznesowe, e-biuro, dotacje unijne, restrukturyzacja przedsiębiorstw, monitoring, płatności/windykacja, rejestracja/przekształcenia firm, szkolenia specjalistyczne, wynajem sal szkoleniowych, usługi i szkolenia BHP

  Termin dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż przedsiębiorstwa – Porta Legis »

  Porta Legis oferuje wysokiej jakości doradztwo gospodarcze w zakresie spraw korporacyjnych. Zapewniamy pomoc przy doborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej mając na względzie przedstawione przez Klienta założenia. Podejmujemy wszelkie czynności niezbędne do utworzenia podmiotu gospodarczego, jego bieżącej działalności, a także, w razie potrzeby, zakończenia bytu prawnego.

  Znajomość specyfiki polskiej gospodarki pozwala świadczyć usługi doradcze dla licznych przedsiębiorców krajowych i zagranicznych, zarówno prywatnych, jak i państwowych. Porta Legis wprowadza w życie rozwiązania dostosowane do potrzeb Naszych Klientów oraz stale rozwijającego się rynku.

  Usługi Porta Legis w zakresie spraw korporacyjnych obejmują m.in.:doradztwo przy wyborze formy prawnej planowanej działalności, tworzenie spółek prawa handlowego, kompleksową bieżącą obsługę, a także przeprowadzenie likwidacji spółek prawa handlowego; opracowywanie projektów aktów korporacyjnych, w tym umów, statutów oraz regulaminów;

  legislację wewnętrzną, tj. sporządzanie projektów uchwał zgromadzeń wspólników i walnych zgromadzeń.;analizy due dilligence;bieżącą obsługę organów spółek – zarządów, rad nadzorczych, zgromadzeń wspólników i walnych zgromadzeń;przygotowywanie opinii prawnych z zakresu prawa handlowego i cywilnego.

  Termin dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biura księgowe łódź »

  Przed właścicielami spółek perfekcyjna i doskonale prosperująca kancelaria biegłych rewidentów. Wykwalifikowała się w obszarze doradztwa działalnościom, firmom małym, średnim i dużym. Firmom z kapitałem polskim i zagranicznym. Firmom mającym klarowną, jak również złożoną strukturę organizacyjną. Ofertę usługi księgowe łódź posiadają bardzo szeroką, podpowiedzą nam nie tylko w kadrach i księgowości, ale również przeprowadzą audyt bilansowy i podatkowy.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwisowanie akwarium »

  Większość obywateli, choć bardzo by pragnęła, nie mieszka nad morzem Bałtyckim. Jedyną szansą na to, by być bliżej ryb jest własne akwarium w własnym pokoju. Boisz się, że nie dasz rady samemu go założyć? Umów się z naszymi ekspertami. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się zakładaniem akwariów, ich serwisowaniem i projektowaniem. Odpowiemy także na każde pytanie dotyczące akwarystyki słodkowodnej. Nie marnuj czasu, bądź bliżej ryb już teraz. Do zobaczenia na aquagroup.com.pl

  Termin dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  TeWa Impex Sp.z o.o. jest firmą, która od 1991 roku bez przerwy służy swoim Klientom w zakresie różnorodnych usług rachunkowych. W celu pomocy naszym partnerom w dokonywaniu właściwych i bezpiecznych decyzji nasza firma współpracuje z prawnikami i biegłymi rewidentami oraz korzysta z nowoczesnych, profesjonalnych, programów księgowych i kadrowo-płacowych. Firma pracuje z uwzględnieniem stałego i profesjonalnego wsparcia serwisowego firm IT.

  Termin dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania rynku »

  Jesteśmy firmą trudniącą się nowoczesnym analizowaniem danych i przeprowadzaniem badań ankietowych. Nasi pracownicy mają ogromne doświadczenie we współpracy z klientem. Dbamy by nasi kontrahenci mogli w trakcie jednego badania statystycznego uzyskać jak najwięcej danych. Promowana strona pozwoli Ci zobaczyć proponowane usługi i metody. Jeżeli tylko masz w planach naprawić swoje przychody i funkcjonowanie firmy, musisz się z nami umówić, a nasi konsultanci pomogą Ci dobrać właściwy zestaw badań. Statystyka może być narzędziem do podnoszenia dochodów, jeżeli tylko zostanie wykorzystana przez specjalistów.

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości - mieszkania kraków »

  Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Działamy szybko, profesjonalnie i skutecznie. Współpracujemy z wieloma biurami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Zapewniamy pełną obsługę prawno - notarialną dokonywanych transakcji a za pośrednictwem wyspecjalizowanych doradców kredytowych pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup wybranej nieruchomości. Naszym celem jest zadowolenie Klientów i spełnienie ich oczekiwań. Posiadamy ubezpieczenie OC w ERGO Hestia S.A. Licencja nr 8231.

  Termin dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku Niemcy »

  Oferujemy zwrot podatku - gwarantujemy fachową i kompleksową obsługę. Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych specjalistów. Pracujemy w oparciu o najnowsze przepisy. Odzyskamy szybko i sprawnie Twój zwrot podatku.

  Termin dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Twój Partner Ubezpieczeniowy »

  Twój Partner Ubezpieczeniowy
  jest multiagencją o silnej i stabilnej pozycji na rynku ubezpieczeń.
  Posiadamy własną sieć placówek obsługiwanych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.
  Naszą pozycję zawdzięczamy głównie klientom, którzy zaufali nam i wykorzystali naszą wiedzę, fachowość i rzetelność w obsłudze i indywidualnym traktowaniu.
  A także, dzięki współpracy z 15 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co daje Nam możliwość przedstawienia klientowi oferty, najbardziej dopasowanej do jego potrzeb.

  Podstawowe ubezpieczenia:
  ubezpieczenia komunikacyjne

  ubezpieczenia mieszkań, domów, budowli

  kompleksowe ubezpieczenia dla firm

  ubezpieczenia rolne


  ubezpieczenia na życie (indywidualne i grupowe)


  Dlaczego Twój Partner Ubezpieczeniowy?Wykwalifikowana Kadra

  Wyjątkowe ceny
  Nadzór nad polisami
  Dojazd do klientów
  Najwyższy poziom obsługi firm
  Twój Parner Ubezpieczeniowy

  37-220 Kańczuga
  Łopuszka Wielka 518
  tel.782749271
  www.twojpartnerubezpieczeniowy.pl

  Termin dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Open Finance »

  Skontaktuj się z nami aby otrzymać pomoc przy wszystkich formalności związanych z kredytem. Oprócz gwarancji najniższe ceny gwarantujemy Ci największy wybór instytucji finansowych u jednego doradcy finansowego. Specjalizujemy się w pożyczkach hipotecznych, kredytach dla firm, kredytach na realizację różnego rodzajuinwestycji. Nasza pomoc jest bezpłatna
  Zadzwoń aby skorzystać z naszej pomocy. Doradca współpracuje z 28 bankami i pomoże wybrać ci najkorzystniejszą ofertę. Jeśli potrzebujesz kredytu dla firmy proponujemy kredyty na uproszczoną procedurę. Aby dowiedzieć się więcej wejdź na naszą stronę internetową i skontaktuj się z nami aby określić dogodne dla ciebie warunki.

  Termin dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »